سرویس: اجتماعی کد خبر: 348775 ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

استاندار کرمانشاه:

مدارس روستایی مناطق زلزله زده باید تا مهرماه به اتمام برسد

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: مدارس روستایی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه باید تا مهرماه به اتمام برسد و مدارس شهری نیز با چند ماه تاخیر تحویل داده شوند.

مدارس روستایی مناطق زلزله زده باید تا مهرماه به اتمام برسد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز چهارشنبه در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده که در استانداری برگزار شد نسبت به تسریع در پرداخت وام ها تاکید کرد واظهار داشت: در این مناطق زلزله آمده و دولت به مردم گفته که وام بگیرید و شرایط آنها شرایط ویژه ای است لذا بانک ها نباید بهانه تراشی کنند، مثلا کسی که ۸۰ سال دارد از کجا کارت پایان خدمت جهت دریافت وام بیاورد؟ اینها همه کار شکنی است.

وی افزود: ملاک بانکها برای پرداخت وام باید پروانه باشد و هیچ مشکلی در این راستا نیست و ما مجوز بازرسی را به این منظور تهیه می کنیم، همچنین قضیه کارت پایان خدمت هم باید حذف شود.

استاندار یادآور شد: بانکها بهانه ای برای پرداخت تسهیلات جهت احداث پیلوت و پارکینگ در شهر را نباید بگیرند مگر می توان شهری را بدون پارکینگ ساخت!

استاندار در این نشست تاکید کرد: مدارس روستایی مناطق زلزله زده باید تا مهرماه به اتمام برسد و مدارس شهری نیز با چند ماه تاخیر تحویل داده شوند.

بازوند گفت: لازم است زمین برای احداث واحد مسکونی مستاجرانی که واحد آنها تخریب شده تامین شود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها