کد مطلب: 348804
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۸:۲۵

مدیرکل زندان های کرمانشاه مطرح کرد

اصلاح زندانیان با تقویت باورهای دینی و مذهبی

مرصادنیوز: مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمانشاه گفت: در زندان برای زندانیان آموزش هایی ارائه می شود تا بیش از پیش با اصول دینی و مبادی اعتقادی آشنا شوند.

منصور بیگلری در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: کمکهای ستاد دیه برای آزاد سازی تنها شامل حال زندانیان جرایم غیر عمد و محکومان مالی می شود.

وی افزود: آزاد سازی این زندانیان از سه طریق اعم از کمکهای خیرین، تامین بخشی از وجوه با پرداخت تسهیلات توسط برخی از بانکهای عامل و نیز از طریق ستاد دیه مرکزی انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه زندانیان جرائم عمد و مجرمانه و افرادی که دارای شاکی خصوصی هستند مشمول این کمکها نمی شوند، افزود: در زندان برای زندانیان آموزش هایی ارائه می شود تا بیش از پیش با اصول دینی و مبادی اعتقادی آشنا شوند زیرا یکی از دلایل گرفتاری آنان در زندان ضعف در این زمینه ها است.

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز با همکاری صدا و سیمای مرکز استان زمینه آزادی ۱۷۸ نفر از زندانیان شامل 9 زن و ۱۶۹مرد فراهم شد.

بیگلری مجموع بدهی های زندانیان آزاده شده در ماه رمضان سال گذشته را ۱۶۶میلیارد ریال اعلام و عنوان کرد: این مبلغ با کمک خیرین، گذشت شکات و از محل سایر منابع فراهم شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تحول روستاهای غربی در گرو این طرح است؛

کرمانشاه در یک قدمی میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020

مرصادنیوز: : مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند کرمانشاه تا میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020 تنها یک گام فاصله دارد.

پربازدیدها