کد مطلب: 348812
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۹:۴۲

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه:

دومین مرکز آموزش وحمایت از کودک وخانواده در کرمانشاه احداث می‌شود

مرصادنیوز: معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه گفت: دومین مرکز آموزش و حمایت از کودک و خانواده در کرمانشاه طی هفته‌های آینده احداث می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مرتضی کوهی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: معاونت اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه در چهار حوزه شامل زنان و دختران خودسرپرست یا فاقد سرپرست موثر، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، امور مربوط به مهدهای کودک و کودکان و نوجوانان بدسرپرست یا بدون سرپرست فعالیت دارد.

وی با اشاره به موضوع کودکان کار گفت: کودک کار کودکی است که زیر سن قانونی قرار دارد و به دلیل فقر و محرومیت و نیاز به تأمین ضروریات زندگی خانواده مجبور است که ساعاتی از شبانه روز را مشغول انجام کار و فعالیتی باشد.

کوهی با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد کودکان کار دارای خانواده هستند، افزود: سازمان بهزیستی در برنامه ششم توسعه نقش محوری را در مسائل اجتماعی بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه علاوه بر بهزیستی، دوازده دستگاه دیگر عضو شورای ساماندهی کودکان کار و خیابانی هستند، افزود: سال گذشته اولین مرکز آموزش و حمایت از کودک و خانواده را با همکاری شهرداری در کرمانشاه ایجاد کردیم.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه از احداث دومین مرکز آموزش و حمایت از کودک و خانواده در کرمانشاه خبر داد و بیان کرد: این مرکز به زودی طی هفته‌های آینده پی ریزی می‌شود.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تحول روستاهای غربی در گرو این طرح است؛

کرمانشاه در یک قدمی میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020

مرصادنیوز: : مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند کرمانشاه تا میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020 تنها یک گام فاصله دارد.

پربازدیدها