کد مطلب: 348828
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۱:۲

رئیس کمیته امداد سرپلذهاب خبرداد :

استقرار 60 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در شهرستان سرپلذهاب

مرصادنیوز: رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب از استقرار 60پایگاه شهری و روستایی برای جمع آوری فطریه و سادات در شهرستان خبر داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، حیدربهرامی درگفتگو با خبرنگارما اظهارداشت: درروزعید سعید فطر با توجه به برنامه ریزی های انجام شده 60 پایگاه جمع آوری زکات فطریه درسطح شهرو روستاهای که نمازعید فطربرپا می شود مستقرخواهند شد.

 

وی زکات فطریه را یکی از رسالت ها وماموریت های نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره)دانست و افزود:زکات فطریه صرفا برای فقرا و مستضعفان و رفع مشکلات ایتام و نیازمندان صرف خواهد شد.

 

مدیرکمیته امداد شهرستان یادآورشد: درسال گذشته 210 میلیون تومان زکات فطریه و سادات جمع آوری شده است که زیرنظرشورای زکات شهرستان در بین خانواده های بی بضاعت و ایتام توزیع شده است.

 

بهرامی در پایان از مردم روزه دار و مومن شهرستان خواست زکات فطریه را در پایگاه های مستقرشده زیرنظرکمیته امدادشهرستان پرداخت کنند تا در اسرع وقت به دست مستضعفان و ایتام برسد.

 

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه، بیش از 85هزارنفر جمعیت دارد و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سه هزار و 400 خانوار با 7هزار و670 نفرجمعیت تحت حمایت دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اتفاقات تاریخی شورای شهر کرمانشاه!

کاندیداتوری همزمان یک عضو شورای شهر برای تصدی «شهرداری» و «ریاست شورا» / «این نشد، آن یکی»

مرصادنیوز: اتفاقاتی که در جریان انتخاب شهردار کرمانشاه می‌افتد به اذعان اعضای شورا در تاریخ تشکیل این پارلمان محلی رخ نداده است؛ از بررسی انتخاب شهردار با یک گزینه تا کاندیداتوری همزمان یک عضو برای ریاست شورا و شهردار.

پربازدیدها