کد مطلب: 348851
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۳:۴۵

اخبار انتظامی استان کرمانشاه؛

کشف محموله ۲ میلیاردی سیگار قاچاق / دستگیری ۳۸ سارق و قاچاقچی

مرصادنیوز: مقامات انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۶ کیلوگرم مواد مخدر، کشف یک تن ذغال قاچاق، دستگیری ۳۸ سارق و قاچاقچی، کشف محموله ۲میلیاردی سیگار و کشف ۲۹۰۰ قلم لوازم آرایشی قاچاق خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان و کشف ۶ کیلو گرم موادمخدر شدند. 

سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک و پس از عدم توجه راننده به فرمان ایست پلیس اقدام به فرار کردند.

وی ادامه داد: پس از تعقیب و گریز صورت گرفته، راننده خودرو ۲ بسته مشکوک به بیرون پرت کرد که پس از بررسی از آن مقدار ۴کیلوگرم هروئین کشف شد.

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: ماموران یگان امداد پلیس همچنین در میدان شهدای کرمانشاه به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و پس از مدتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و دربازرسی از آن یک کیلو گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و راننده نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: ماموران یکی از کلانتری های کرمانشاه در حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو  پیکان مشکوک و موفق به کشف یک کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش شدند.

وی همچنین با اشاره به تداوم طرح های پاکسازی نقاط آلوده، مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی را یکی برنامه های اصلی پلیس کرمانشاه عنوان کرد.

توقیف ۳۰ دستگاه وسایل نقلیه متخلف در گیلانغرب 

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب از توقیف ۳۰ دستگاه وسیله نقلیه متختلف در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "سلیم سلیمی " اظهار داشت: طرح برخورد با وسایل نقلیه متخلف اجرا و طی آن ۱۵ دستگاه خودرو و ۱۵ دستگاه موتور سیکلت توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی ادامه داد: این طرح با هدف برقراری نظم و امنیت برگزار و مورد استقبال مردم نیز قرار گرفت.

سرهنگ سلیمی گفت: چنین طرح هایی در کنار طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در فواصل مختلف سال برگزار خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب در پایان ضمن قدردانی از همکاری و مشارکت خوب مردم با پلیس، از ان ها خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف وبی نظمی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

تجلیل از رانندگان منضبط کرمانشاه با اهدای گل 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: از برخی رانندگان منضبط کرمانشاهی که به قوانین و مقررات رانندگی احترام گذاشته و نسبت به آلاینده نبودن خودوی خود اهتمام داشته اند، با اهدای گل تجلیل شد. 

سرهنگ "فضل الله شیری" اظهار داشت: برنامه تجلیل از رانندگان منضبط و خودروهای بدون آلایندگی در سطح شهر اجرایی و با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد.

وی افزود: در این طرح از رانندگان خودروهای عبوری که هم به مقررات راهنمایی و رانندگی احترام گذاشته و هم خودروی آن ها آلودگی نداشت تقدیر کرد.

سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: اجرای چنین برنامه هایی باعث فرهنگ سازی میان شهروندان برای رانندگی سالم همراه با اجرای مقررات رانندگی شده و آن ها را برای داشتن خودرویی سالم ترغیب می کند.

تداوم راه شهدا باعث عزت و اقتدار کشور شده است 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تداوم راه شهدا، باعث عزتمندی و اقتدار مضاعف کشور شده و همه نقشه های دشمنان را خنثی کرده است. 

سردار "منوچهر امان اللهی" در دیدار با خانواده شهید "ایوب اسلامی نیا" اظهار داشت: شهدا با نثار خون پاک خود، درخت انقلاب را آبیاری و بر اقتدار و شوکت آن افزوده اند.

وی ادامه داد: بدون شک اگر رشادت و ایستادگی شهدای والامقام نبود امروز در این جایگاه از قدرت و منزلت جهانی نیز قرار نداشتیم.

سردار امان اللهی با تجلیل از شهدایی نظیر اسلامی نیا، افزود: این جوانان در حین ماموریت با رشادت تمام در برابر مخلان نظم و امنیت عمومی و مخلان اقتصادی ایستادگی کردند تا امنیت روانی مردم به خطر نیفتد.

فرمانده انتظامی استان یادآور شد: چنین جوانان شجاع و غیرتمندی نماد ایستادگی، مقاومت و شجاعت یک ملت هستند که باید از آن ها الگو گرفت.

وی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی به داشتن چنین جوانان رشید و شجاعی به خود می بالد و هرگز رشادت های آن ها را فراموش نمی کند.

شهید اسلامی نیا فروردین امسال در شهرستان قصرشیرین بر اثر درگیری با قاچاقچیان سوخت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

کشف یک تن ذغال قاچاق در اسلام آبادغرب 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف یک تن زغال چوب قاچاق در ابن شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه حمیل در حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل زغال چوب مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند. 

وی ادامه داد: ماموران پس از توقیف خودرو و بازرسی از آن موفق به کشف یک تن زغال چوب قاچاق شدند.

سرهنگ سرتیپ نیا خاطرنشان کرد: در این راستا نیز ۲ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به این منابع طببعی و جنگل ها حق تمام ملت است به شهروندان الخصوص حاشیه نشینان جنگل توصیه کرد تا هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص اتلاف منابع جنگلی و قاچاق چوب را با شماره ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی گزارش کنند.

ساختمان های مخروبه محل تجمع افراد معتاد در سنقروکلیایی تخریب شد 

فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از تخریب ۶ باب ساختمان مخروبه محل تجمع افراد معتادان متجاهر و پلمپ ۳ واحد صنفی قنادی در این شهرستان خبرداد. 

سرهنگ "غضبان احمدی فرد" اظهار کرد: به دنبال گزارشات مردمی مبنی براین اینکه تعدادی ساختمان مخروبه مکانی برای تجمع و استعمال مواد مخدر توسط افراد معتاد شده، موضوع در دستور کار پلیس مواد مخدر شهرستان قرار گرقت.

وی گفت: از ان جایی که حضور معتادن باعث ایجاد مشکلات و مزاحمتهایی برای ساکنین شده بود، پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سنقروکلیایی با همکاری شهرداری و پس هماهنگی با مقام قضائی نسبت به تخریب ۶ ساختمان مخروبه اقدام کرد.

سرهنگ احمدی فرد، همچنین از پلمپ ۳ واحد صنفی قنادی به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مسائل بهداشتی خبر داد.

فرمانده انتظامی سنقروکلیایی در پایان از تعامل و همکاری مردم با پلیس قدردانی و از ان خواست در صورت نیاز به کمک پلیس با مرکزی فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

کشف ۷۴۰ تخته پتوی قاچاق در جوانرود 

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود از کشف ۷۴۰ تخته پتوی قاچاق به ارزش ۴۴۴ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "داریوش محمدی" اظهار کرد: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر فعالیت تعدادی از قاچاقچیان و اینکه ان ها قصد دارند محموله قاچاقی را از یکی از بندرهای شهرهای جنوبی به جوانرود منتقل کنند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی افزود: از همین رو مأموران پلیس آگاهی جوانرود در راستای مبارزه با کالای قاچاق اقدام به کنترل محورهای مواصلاتی به شهرستان جوانرود کرده و موفق به توقیف ۴ دستگاه خودروی سواری پژو که حامل کالای قاچاق فاقد هر گونه مدارک گمرکی و مجوز قانونی بودند شدند.

سرهنگ محمدی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان جوانرود در بازرسی از این خودروها موفق به کشف ۷۴۰ تخته پتوی قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود ارزش محموله قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان را ۴۴۴ میلیون ریال عنوان کرد.

وی همچنین از ازدستگیری ۵ متهم در این رابطه و معرفی ان ها به دستگاه قضائی برای صدور احکام مناسب خبر داد.

۵۵ فقره انواع سرقت در کرمانشاه کشف شد 

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سارقین لوازم و کحتویات داخل خودرو، از کشف ۵۵ فقره سرقت در کرمانشاه خبر داد. 

سرهنگ "محمدرضا امیری" اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با سرقت، ۹ سارق و ۳ نفر ماخر نیز شناسایی و دستگیر شدند. 

وی ادامه داد: علاوه بر یان کاراگاهان پلیس آگاهی استان موفق به کشف ۲ فقره سرقت از اماکن خصوصی و همچنین یک نفر از سارقین خودرو شدند.

سرهنگ امیری تصریح کرد: پیشگیری از وقوع سرقت و شناسایی سارقین و لوازم سرقت شده در سریعترین زمان ممکن در دستور کار همیشگی پلیس آگاهی استان قرار داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان به شهروندان توصیه کرد با نصب تجهیزات ایمنی کافی روی خودرو دست سارقین را برای اعمال مجرمانه ببندند.

سارق محصولات کشاورزی در کرمانشاه به دام پلیس افتاد 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق محصولات کشاورزی منطقه "چهارزبر" خبر داد. 

سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت محصولات کشاورزی در منطقه چهارزبر رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه این منطقه قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پاسگاه چهارزبر با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای پلیسی موفق به شناسایی سارق محصولات کشاورزی شدند که با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

سرهنگ براری ادامه داد: متهم در بازجویی های بعمل آمده به سرقت ۲ تن محصولات کشاورزی از نوع نخود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ارزش محصول کشاورزی سرقت شده را نزدیک به ۱۵۰ میلیون ریال عنوان کرد.

وی در پایان از معرفی متهم به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام مناسب خبر داد.

کشف موادمخدر در کنگاور 

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "عزیز الهیاری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران پلیس با رصدهای اطلاعاتی، از فعالیت عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان مطلع شدند.

وی ادامه داد: مأموران یکی از کلانتری های کنگاور در قالب چند تیم با اقدامی غافلگیرانه، به محل فعالیت متهم مراجعه که وی به محض مشاهده مامورین از محل متواری و با اقدام سریع و بموقع مامورین دستگیر شد.

سرهنگ الهیاری در ادامه افزود: ماموران ضمن دستگیری متهم در بازرسی از وی موفق به کشف مقدار ۳ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور در پایان از معرفی متهم به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

۱۸۷راس دام قاچاق در سنقروکلیایی کشف شد 

فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۸۷ راس دام قاچاق در شهرستان سنقروکلیایی با تلاش ماموران انتظامی خبر داد. 

سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سنقروکلیایی در راستای مبارزه با قاچاق کالا موفق به شناسایی ۲ دستگاه کامیون حامل دام قاچاق شدند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی این خودروها، ماموران در عملیات هایی جداگانه نسبت به متوقف کردن و بازرسی از آن ها اقدام کردند.

سردار امان اللهی یادآور شد: پس از بازرسی از این خودروها، ۱۸۷ راس دام که فاقد هرگونه مجوز بهداشتی و حمل بودند کشف شد.

فمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: طبق نظر کارشناسان، ارزش این دام های قاچاق کشف شده به ۱۴۰ میلیارد ریال می رسد.

وی گفت: در این راستا ۲ متهم نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم تحویل مرجع قضائی داده شدند.

سردار امان اللهی در پایان و با اشاره به توقیف هر سه خودروی حامل بار قاچاق، برخورد با این پدیده را یکی از اولویت های اصلی پلیس کرمانشاه در سال حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد.
جاده پرخطر کرمانشاه را بشناسید 

جاده کرمانشاه - کامیاران پرخطرترین جاده استان

رئیس پلیس راه استان، جاده کرمانشاه به کامیاران را که سال گذشته ۵۵ نفر و امسال نیز تعدادی دیگر از شهروندان را به کام مرگ کشاند را به عنوان پرخطرترین جاده استان معرفی کرد. 

سرهنگ "محمد حیدری" در خصوص جاده کرمانشاه به کامیاران اظهار داشت: حدود ۲۴ کیلومتر از این جاده به علت عدم دوبانده بودن و عرض کم جاده متاسفانه در طول سال حوادث رانندگی زیادی به صورت تصادفات رخ به رخ صورت می گیرد.

وی ادامه داد: اغلب تصادفات درمحوری به وقوع می افتد که تعریض آن به دولاین مجزا حدود ۸ سال است به طول انجامیده است، تعللی که تنها در سال گذشته ۵۵ نفر را به کام مرگ فرستاد.

سرهنگ حیدری یادآور شد: با ادامه این روند انتظار می رود طی سال جاری نیز به طور میانگین ماهانه ۵ نفر در این مقطه ۲۴ کیلومتری جان خود را از دست بدهند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: هرچند عوامل انسانی در وقوع حوادث جاده ای این محور عامل اصلی است اما براساس آیین نامه طرح هندسی راههای ایران در طراحی راهها باید از ایجاد موقعیتها یا عوامل تحمیل کننده رفتار خطرناک به استفاده کنندگان اجتناب شود.

وی گفت: متاسفانه در این محور رفتار پرخطر انحراف به چپ و تجاوز به چپ به منظور سبقت گرفتن بر رانندگانی که پشت سر وسایل نقلیه کندرو  قرار می گیرند تحمیل می شود، این رانندگان مجبورند یک مدت طاقت فرسا و تحریک کننده را در حالت ملال آوری بمانند و برای رهایی از آن اقدام به گرقتن سبقت های مرگ آور می کنند.

سرهنگ حیدری درپایان از مسئولین خواست در تکمیل پروژه جداسازی مسیرهای رفت و برگشت محور کرمانشاه - کامیاران که ۲۴ کیلومتر آن باقیمانده اهتمام لازم را به خرج دهند.ک

کشف۵۸ فقره سرقت/دستگیری ۳۸ سارق و قاچاقچی 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: کشف ۵۸ فقره سرقت و دستگیری ۳۸ سارق و قاچاقچی از مهمترین نتایج اجرای این طرح بود. 

سرهنگ "حسین براری "اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان کرمانشاه علاوه بر کشف ۵۸ فقره سرقت، ۳۲ سارق نیز دستگیر شدند.

وی ادامه داد: بیشتر سرقتهای کشف شده مربوط به سرقت قطعات خودرو و داخل خودرو با ۳۶ فقره می باشد. 

سرهنگ براری یادآوری کرد: د راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ماموران پلیس موفق به کشف ۱۰ هزار و ۷۸۰ نخ سیگار و ۸ دستگاه کولرگازی قاچاق و همچنین دستگیری ۶ نفر از قاچاقچیان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: برخورد با خرده فروشان و معتادان متجاهر از دیگر نتایج اجرای طرح بود که در این راستا نیز ۲۲ نفر از این افراد دستگیر دند.
وی ادامه داد: توقیف ۳۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت فاقد مدارک و انتقال آن ها به پارکینگ نیز از دیگر نتایج اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان کرمانشاه بود.

سرهنگ براری در پایان از معرفی افراد سارق، قاچاقچی و خرده فروشان مواد مخدر به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام مناسب خبر داد.

عاملان نزاع دسته جمعی در شهرستان صحنه دستگیر شدند 

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد . 

سرهنگ "بهروز فخری" اظهار داشت: پس از اطلاع از وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای صحنه، ماموران به سرعت در منطقه درگیری حاضر و به ان خاتمه دادند.

وی ادامه داد: ۱۳ نفر از افرادی که با یکدیگر درگیر شده بودند قبل از هرگونه اقدام خشونت امیز و ایراد ضرب و جرح بدنی دستگیر شدند.

سرهنگ فخری، علت بروز این نزاع را اختلافات قومی قبیله ای مربوط به سال های گذشته عنوان کرد.  

فرمانده انتظامی صحنه اظهار داشت: پایین بودن آستانه تحمل مردم از علل اصلی وقوع جرایم خشن است که باید با برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی مناسب در این زمینه چاره اندیشی شود.

وی در عین حال از قاطعیت پلیس در برخورد با افرادی خبر داد که با درگیری به ایجاد ناامنی در سطح جامعه می پردازند.

سیگارهای میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کنگاور، یک محموله سیگار قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال کشف شد تا به مقصد خود نرسد. 
  
سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کنگاور در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، پس از اطلاع از اینکه یکدستگاه خودرو سمند قصد انتقال محموله سیگار قاچاق به داخل شهرستان را دارد، بلافاصله جهت رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: در این ماموریت ماموران با تحت پوشش قرار دادن چند نقطه از محورهای فرعی و اصلی ورودی شهرستان در نهایت موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند، هرچند راننده قبل از حضور ماموران موفق به فرار شد.

سردار امان اللهی تصریح کرد: پس از توقیف و بازرسی از خودرو، ماموران پلیس موفق به کشف مقدار قابل توجهی سیگار قاچاق به تعداد ۲۷۴ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق فقاد هرگونه تائیدیه گمرکی شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، یادآور شد: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله سیگار قاچاق کشف شده به ۲ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال می رسد.

وی با اشاره به انتقال خودروی حامل کالای قاچاق به پارکینگ، تصریح کرد: تلاش ماموران برای دستگیری راننده فراری ان ادامه دارد.

سردار امان اللهی در پایان، مبارزه با کالای قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس عنوان و تاکید کرد: با همکاری خوب مردم و تلاش های شبانه روزی ماموران، شاهد ناامن شدن فضا برای قاچاقچیان هستیم.

سیگارهای میلیاردی قاچاق به مقصد نرسید 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کنگاور، یک محموله سیگار قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال کشف شد تا به مقصد خود نرسد. 
  
سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کنگاور در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، پس از اطلاع از اینکه یکدستگاه خودرو سمند قصد انتقال محموله سیگار قاچاق به داخل شهرستان را دارد، بلافاصله جهت رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: در این ماموریت ماموران با تحت پوشش قرار دادن چند نقطه از محورهای فرعی و اصلی ورودی شهرستان در نهایت موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند، هرچند راننده قبل از حضور ماموران موفق به فرار شد.

سردار امان اللهی تصریح کرد: پس از توقیف و بازرسی از خودرو، ماموران پلیس موفق به کشف مقدار قابل توجهی سیگار قاچاق به تعداد ۲۷۴ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق فقاد هرگونه تائیدیه گمرکی شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، یادآور شد: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله سیگار قاچاق کشف شده به ۲ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال می رسد.

وی با اشاره به انتقال خودروی حامل کالای قاچاق به پارکینگ، تصریح کرد: تلاش ماموران برای دستگیری راننده فراری ان ادامه دارد.

سردار امان اللهی در پایان، مبارزه با کالای قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس عنوان و تاکید کرد: با همکاری خوب مردم و تلاش های شبانه روزی ماموران، شاهد ناامن شدن فضا برای قاچاقچیان هستیم.

کشف ۲ هزار و ۹۰۰ قلم انواع لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق در جوانرود 

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ هزار و ۹۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق با تلاش ماموران شهرستان جوانرود خبر داد. 

سرهنگ "علیرضا مرزبانی" اظهار داشت: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر فعالیت تعدادی از قاچاقچیان و اینکه قصد دارند محموله لوازم آرایشی قاچاق را از یکی از بندرهای استان های جنوبی کشور به جوانرود منتقل کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. 

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی جوانرود در راستای مبارزه با کالای قاچاق اقدام به کنترل محورهای مواصلاتی به شهرستان جوانرود کردند و موفق به توقیف یک دستگاه خودروی سواری "ام‌ وی‌ ام" که حامل بار قاچاق بود، شدند.

سرهنگ مرزبانی خاطرنشان کرد: پس از بازرسی از این خودرو، ۲ هزار و ۹۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی- بهداشتی قاچاق توسط ماموران کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان یادآوری کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله کشف شده به حدود ۴۰۰ میلیون ریال می رسد.

وی همچنین از دستگیری ۲ متهم در این رابطه و معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای صدور احکام مناسب خبر داد.

سرهنگ مرزبانی در پایان از اهتمام پلیس برای مبارزه با کالای قاچاق در سال حمایت از کالای ایرانی و برخورد قاطعانه با قاچاقچیان و اخلال گران نظم اقتصادی خبر داد.

عامل توزیع پول های تقلبی در کرمانشاه دستگیر شد 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عامل توزیع پول های تقلبی توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال کسب اطلاع مبنی بر خرید پولهای تقلبی توسط راننده یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶، توقیف آن در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری خودرو پژو ۲۰۶ را در بلوار اصلی یکی از شهرک های کرمانشاه مشاهده و با شگردهای خاص پلیسی آن را توقیف و مورد بازرسی قرار دادند.

سرهنگ براری یادآوری کرد: پس از بازرسی تعداد ۱۹۸ قطعه اسکناس صدهزار ریالی جمعا به مبلغ ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: پس از تشکیل و تکمیل پرونده، متهم جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه احتمال می رود افراد بیشتری در رابطه با توزیع پول های تقلبی در ارتباط باشند تحقیق در این زمینه همچنان ادامه دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها