کد مطلب: 348972
شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۲۰:۴

با نصب پلاکاردهای شیطنت آمیز انجام شد؛

شیطنت شهرداری تهران در شهربازی ها برای برداشتن حجاب چادر/ بازی برای بانوان محجه ممنوع!!

مرصادنیوز: شهرداری تهران طی ابلاغی به همه شهربازی ها دستور داده است تا پلاکاردهای بزرگ "پوشیدن چادر ممنوع" در ورودی همه وسیله های بازی نصب شود!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  شهرداری تهران طی ابلاغی به همه شهربازی ها دستور داده است تا پلاکاردهای بزرگ "پوشیدن چادر ممنوع" در ورودی همه وسیله های بازی نصب شود!

نکته جالب توجه اینجاست که بسیاری از وسایل بازی ساده که حرکات معمولی هم دارند و به هیچ وجه پیش بینی مخاطره ای برای آنها وجود ندارد نیز با این جمله برای بانوان محجبه ممنوع شده اند.

متصدیان این شهربازی ها می گویند سابقه ای از حادثه احتمالی و یا توصیه سازندگان دستگاه برای نپوشیدن پوششی مانند چادر ندارند و این دستور شهرداری تهران است که با نصب بنر این ممنوعیت اعمال شود.

بررسی های بیشتر حاکی از این است که شهرداری تهران با اینکه اجازه ندادن به بانوان محجبه برای سوار شدن وسایل شهربازی به صورت لسانی اطلاع داده شود هم مخالفت کرده و بر نصب تابلو "چادر ممنوع" تاکید داشته است.

ا

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها