کد مطلب: 348972
شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۲۰:۴

با نصب پلاکاردهای شیطنت آمیز انجام شد؛

شیطنت شهرداری تهران در شهربازی ها برای برداشتن حجاب چادر/ بازی برای بانوان محجه ممنوع!!

مرصادنیوز: شهرداری تهران طی ابلاغی به همه شهربازی ها دستور داده است تا پلاکاردهای بزرگ "پوشیدن چادر ممنوع" در ورودی همه وسیله های بازی نصب شود!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  شهرداری تهران طی ابلاغی به همه شهربازی ها دستور داده است تا پلاکاردهای بزرگ "پوشیدن چادر ممنوع" در ورودی همه وسیله های بازی نصب شود!

نکته جالب توجه اینجاست که بسیاری از وسایل بازی ساده که حرکات معمولی هم دارند و به هیچ وجه پیش بینی مخاطره ای برای آنها وجود ندارد نیز با این جمله برای بانوان محجبه ممنوع شده اند.

متصدیان این شهربازی ها می گویند سابقه ای از حادثه احتمالی و یا توصیه سازندگان دستگاه برای نپوشیدن پوششی مانند چادر ندارند و این دستور شهرداری تهران است که با نصب بنر این ممنوعیت اعمال شود.

بررسی های بیشتر حاکی از این است که شهرداری تهران با اینکه اجازه ندادن به بانوان محجبه برای سوار شدن وسایل شهربازی به صورت لسانی اطلاع داده شود هم مخالفت کرده و بر نصب تابلو "چادر ممنوع" تاکید داشته است.

ا

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار وزیر و مسؤولان وزارت خارجه:

تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و افزودند: آمریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.

پربازدیدها