کد مطلب: 349044
یکشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۲۱:۱۵

سوالات خبرنگاران اسپانیایی از ایرانی‌ها

مرصادنیوز: خبرنگاران اسپانیایی که به محل تمرین تیم ملی فوتبال ایران رفته بودند بعد از پایان کار خود با نمایندگان رسانه‌های ایرانی به گفت‌و‌گو پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بعد از اینکه نمایندگان رسانه‌های گروهی به تهیه گزارش از تمرین تیم ملی پایان داده و بعد از 15 دقیقه از کمپ اصلی خارج شدند تعدادی از خبرنگاران اسپانیایی با خبرنگاران ایرانی و هواداران مشغول مصاحبه شدند. برخوردهای این تعداد از خبرنگاران اسپانیایی و رویارویی آنها با ایرانی‌ها جالب بود و در این بین اسپانیایی‌ها سوالاتی را از ایرانی‌ها پیرامون دیدار آینده ایران و اسپانیا پرسیدند.

* همچنین خبرنگاران بعد از اتمام کار خود در کمپ تمرینی تیم ملی در خصوص آخرین شرایط خود در روسیه و کمبودهایشان با اسلامیان و ساکت با این دو نفر صحبت کرده و گلایه‌هایی را در این زمینه داشتند.

تیم ملی فوتبال ایران تمرینات آماده سازی خود را برای بازی دوم در جام جهانی روسیه پیگیری می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها