کد مطلب: 349217
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۴:۵۳

مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه مطرح کرد:

تخصیص اعتبار سالانه به قطار شهری کرمانشاه از محل سفر رییس جمهور

مرصادنیوز: مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه از تخصیص ردیف اعتبار سالانه به قطار شهری کرمانشاه از محل سفر رییس جمهور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید سلیم ساسانی امروز در جمع خبرنگاران از تصویب اعتبارات سالانه برای قطار شهری کرمانشاه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری خبر داد و گفت:  علاوه بر موارد مندرج در قانون بودجه، از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور نیز برای این پروژه اعتبار سالانه در نظر گرفته شده است.

وی با تصریح اینکه فاز اول قطار شهری کرمانشاه از میدان معلم تا میدان آزادی تا پایان دولت دوازدهم در این ردیف بودجه قرار گرفته است، افزود:‌ بر این اساس و بر طبق ابلاغ رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در سال جاری و سال آینده سالانه ۱۲۰ میلیارد تومان و در سال ۱۳۹۹ نیز ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون اعتبارات سالانه تخصیص یافته به قطار شهری رقم های بسیار کمی بوده است، خاطرنشان کرد:‌ پیرو این مصوبه و پیگیری‌های بعدی مبلغ ۳۰ میلیارد تومان تخصیص مرحله اول از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور به خزانه جهت این پروژه اعلام شده است.

سلیم ساسانی همچنین سهم پیش بینی شده برای شهرداری کرمانشاه را 350 میلیارد تومان از محل منابع داخلی اعلام کرد و گفت: در صورت تامین اعتبار این رقم از سوی شهرداری تحول بزرگی را در ادامه این پروژه شاهد خواهیم بود. 

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار وزیر و مسؤولان وزارت خارجه:

تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و افزودند: آمریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.

پربازدیدها