کد مطلب: 349454
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۴:۳۰

در بازدید هیئت مدیره خانه مطبوعات از تحریریه شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد مطرح شد؛

تاکید بر همدلی و هم‌افزایی رسانه‌ای برای تسریع رسیدگی به مطالبات مردمی

مرصادنیوز: هیئت مدیره خانه مطبوعات استان از تحریریه شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد بازدید کردند و در این بازدید بر ضرورت همدلی و هم‌افزایی رسانه‌ای برای تسریع رسیدگی به مطالبات مردمی تاکید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هیئت مدیره خانه مطبوعات استان کرمانشاه امروز در بازدید از تحریریه شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد با مدیر و کارکنان این رسانه دیدار و گفتگو کردند.

مسلم معین، مسئول شورای سیاست‌گذاری شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد در این دیدار اظهار داشت: شرایط فعلی کشور، بیشترین نیاز به همدلی و هم‌افزایی نیروها و رسانه‌های معتقد به نظام و انقلاب اعم از تمام جناح‌های سیاسی، تفکرات و دیدگاه‌ها برای حل مشکلات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دارد.

وی تصریح کرد: این همدلی و هم‌افزایی در حوزه رسانه‌ها باید منجر به یک سیاست واحد رسانه‌ای برای به سرانجام رسیدن مطالبات به حق مردم باشد.

مسئول شورای سیاست‌گذاری شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد همچنین بر لزوم کمک به مسئولان اجرایی کشور به ویژه مسئولان دولتی برای عبور از برهه حساس کنونی تاکید کرد و گفت: مسئولان اجرایی کشور با تمام ضعف هایی که وجود دارد و بر آن واقفیم باید از ظرفیت رسانه‌ها و نیروهای دلسوز و دغدغه‌مند برای پیشبرد و حل مسائل استان و کشور استفاده کنند.

معین بیان داشت: تمام افرادی که ابزار و امکانی در اختیار دارند که می‌تواند به پیشبرد این امور کمک کند باید بدون هیچ چشم‌داشت و با خلوص نیت به میدان بیایند و کمک کنند.

همچنین در ادامه این دیدار فریدون معتمدیان، رییس خانه مطبوعات استان کرمانشاه نیز بر ضرورت ایجاد این همدلی و هم‌افزایی تاکید کرد و افزود: اساس این دیدار که امروز شکل گرفته نیز در راستای همین موضوع و با همین نگاه است و پیشنهاداتی که آقای معین مسئول شورای سیاست‌گذاری شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد در راستای این همدلی اراپه کردند موارد کاربری و درستی است که خانه مطبوعات در راستای اجرایی کردن آنها گام خواهد برداشت.

گفتنی است، در پایان این دیدار اعضای خانه مطبوعات استان از زحمات و تلاش‌های مدیر و کارکنان شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد تقدیر و تشکر کردند.

ااااا

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها