کد مطلب: 351138
چهارشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۱:۴۹

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :

سرپلذهاب دارای جایگاه مناسبی در برنامه های فرهنگی و قرآنی است / مراکز فرهنگی شهرستان زلزله زده باوجود آسیب دیدگی همچنان پرشورونشاط است

مرصادنیوز: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی : گفت : سرپلذهاب دارای جایگاه مناسبی در برنامه های فرهنگی وقرآنی درسطح کشور است و مراکز فرهنگی آن باوجود آسیب دیدگی از زلزله همچنان پرشورونشاط به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، عبدالهادی فقهی زاده در حاشیه سفر به شهرستان سرپلذهاب به خبرنگار ما گفت : مراکز فرهنگی و قرآنی شهرستان زلزله زده سرپلذهاب فعالیت های مناسبی داشته وپس اززلزله نیز باوجود آسیبهای بسیار همچنان با شور وشوق بسیار درحال ادامه فعالیت می باشند.

وی افزود : دراین سفر از مراکز فرهنگی وقرآنی شهرستان و برنامه های آن بازدید شد ودیدارهای تخصصی نیز دراین زمینه با فرماندار وامام جمعه شهرستان انجام شد و مباحث خوبی مطرح گردید.

معاون وزیر فرهنگ وارشاداسلامی تصریح کرد : شهرستان سرپلذهاب در زمینه برنامه های فرهنگی وقرآنی جایگاه مناسبی در سطح کشور دارد که با درنظر گرفتن تمهیدات لازم این شهرستان همانند گذشته به حیات فرهنگی خود ادامه خواهد داد و شاهد درخشش بیش از پیش آن در کشور باشیم.

ایشان بابیان اینکه کلاسهای قرآنی شهرستان شورخاصی دارد ادامه داد : تمهیدات مناسبی برای انجام مساعدتهای لازم جهت تقویت برنامه های قرآنی و مشارکت در برخی فعالیتهایی که می تواند بن مایه های فرهنگی ودینی شهرستان را تقویت کند اندیشیده شده است .

معاون قرآنی وعترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با حضور در شهرستان سرپلذهاب از مراکز فرهنگی وقرآنی شهرستان بازدید و ضمن دیدار با برخی از مسئولین جهت تقویت برنامه های فرهنگی ودینی شهرستان تبادل نظر صورت گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها