کد مطلب: 351141
چهارشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۲:۲۱

امام جمعه سرپلذهاب :

شهداء انسانهای وارسته ای هستند که جان خودرا فدای اسلام وانقلاب کردند / استقبال از پیکرمطهر شهدا وظیفه همگانی است

مرصادنیوز: امام جمعه سرپلذهاب گفت : شهداء انسانهای وارسته ای هستند که از جان و تعلقات دنیوی بخاطر حفظ اسلام وانقلاب و قرآن گذشتند وامروز استقبال از پیکرمطهر این عزیزان وظیفه ای همگانی می باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در جلسه هماهنگی استقبال از کاروان شهدای گمام اظهارداشت : شهداء انسانهای وارسته ای هستند که در برابر هوای نفس و تعلقات دنیوی به پیروزی رسیده و توانستند راه سعادت دنیا وآخرت را به درستی طی نموده ورستگار شوند.

وی افزود : شهدای گمنام نام وآوازه بلند خود را در گمنامی و بی نام ونشانی یافته و با این کار بزرگ خود ثابت کردند که هیچوقت به دنبال مقام و اسم و رسم نبودند و جان خود را درراه اسلام وقرآن وانقلاب فدا کردندو امروز استقبال از این عزیزان وظیفه ای همگانی است .

فرماندار سرپلذهاب درادامه اظهارداشت : شهدا از جان و دنیای خود گذشتند تا یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نیفتاده و انقلاب نوپای مردمی از گزند دشمنان در امان بماند.

محبت جمالی نیا افزود : استقبال از شهدای گمنام وظیفه یکایک مردم است زیرا که امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی وایثار و خون همین شهدا می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب نیز درادامه این جلسه گفت : شهداء کار بسیار بزرگی انجام داده و امنیت و ثبات واقتدار امروز نظام اسلامی را با خون خود تضمین کردند و ما امروز باید قدردان خون شهدا بوده ودر مراسم تشییع واستقبال از پیکرمطهر این عزیزان حضوریابیم.

سرهنگ کرمی افزود : مراسم استقبال وتشییع از شهدای گمنام تازه تفحص شده عصر امروز 1397/4/20 باورود پیکر مطهر شهداء برگزار و قبل از نماز مغرب وعشاء نیز مراسم وداع با این عزیزان در جوار مرقدمطهر احمدابناسحاق (ره) وباحضور مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان برگزار می گردد.

جلسه هماهنگی ستاد استقبال از پیک مطهر شهدای گمنام با حضور مسولین سرپلذهاب صبح امروز در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها