کد مطلب: 351149
چهارشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۳:۲۰

مسئول بسیج طلاب خواهران کرمانشاه:

دشمنان اسلام از حجاب زن مسلمان بیشتر از یک مرد مسلح واهمه دارند

مرصادنیوز: مسئول بسیج طلاب خواهران استان کرمانشاه گفت: دشمنان از حجاب زن مسلمان بیشتر از یک مرد مسلح واهمه دارند.

گیتا امیری در گفتگو با خبرنگار مرصاد ،  حجاب اسلامی را جواز فعالیت زن مسلمان معرفی کرد و اظهار داشت: حجاب تنها اجرای یک حکم ساده الهی نیست بلکه اشاعه دهنده عینی تمامی شعائر اسلامی است.

مسئول بسیج طلاب خواهران استان کرمانشاه افزود: وجود حجاب در جامعه میزان حاکمیت ارزش ها و گسترش آن را نشان می دهد.

امیری خاطرنشان کرد: استکبار برای حذف و سست نمودن سیستم آموزشی در جهت محو چهره باطنی حجاب در زنان مسلمان دسیسه های فراوانی را بکار گرفته است تا جایی که حجاب را به عنوان عقب افتادگی ذهنی زن مسلمان جلوه داده است.

وی ادامه داد: باید بدانیم که امروز دشمنان اسلام از لباس و پوشش یک زن مسلمان بیشتر از یک مرد مسلح واهمه دارند چرا که پوشش زن مسلمان در نهایت آرامش پیام فرهنگی دین مبین اسلام را اشاعه می دهد.

مسئول بسیج طلاب خواهران استان کرمانشاه در پایان گفت: رعایت حجاب یکی از محورهای توسعه عفت عمومی است که در صورت تحقق آن حفظ کرامت و شخصیت زن مسلمان را به دنبال خواهد داشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها