کد مطلب: 351251
پنجشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۵:۱۵

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه تاکید کرد

لزوم تقویت و توسعه مراکز ماده ۱۶ در کرمانشاه

مرصادنیوز: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه بر لزوم تقویت و توسعه مراکز ماده ۱۶ در استان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی شمشیری امروز پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اظهار داشت: اقدامات خوبی در زمینه توسعه مراکز ماده ۱۶ در استان صورت گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم تقویت مراکز فوق بیان داشت: استانداری در سال گذشته برای تقویت این مراکز ۸۰۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه افزود: در خصوص سرپناه‌های شبانه نیز مقرر شد ۵۰ درصد اعتبارات مورد نیاز از طریق استانداری و ۵۰ درصد دیگر توسط بهزیستی تامین شود.

شمشیری تصریح کرد: امروز به واسطه وجود نیروهای دلسوز در حوزه مقابله از جمله اطلاعات و نیروی انتظامی اقدامات خوبی در این زمینه در استان کرمانشاه صورت گرفته است.

وی افزود: استان کرمانشاه چند روز پیش به عنوان استان پیشتاز انجام مواد ۱۳ و ۱۴ قانون مبارزه با مواد مخدر معرفی شد .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها