کد مطلب: 351252
پنجشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۵:۲۱

رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه:

جمع‌آوری معتادان متجاهر به‌صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد

مرصادنیوز: رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: امسال جمع‌آوری معتادان متجاهر باید به‌صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اظهار داشت: آسیب‌های حوزه مواد مخدر و مشکلات معتادان متجاهر کل جامعه را درگیر می‌کند و توقع داریم در مورد مراکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد دستگاه‌های مربوطه مشکلات موجود را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه نباید تمام بار این موضوع را بر دوش مجموعه‌های ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و بهزیستی انداخت، افزود: موفقیت در این عرصه نیازمند مشارکت تمامی دستگاه‌ها است.

رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: بسیاری از بزهکاری های موجود در جامعه ناشی از معتادین متجاهر است و کنترل آسیب های این بخش به کاهش بزهکاری ها و بهبود امنیت روانی در جامعه کمک می کند.

بازوند تصریح کرد: برای رفع مشکلات این حوزه به اجماع تمامی دستگاه‌های متولی نیاز داریم و هرچه به این موضوع پرداخته نشود نارضایتی فراوانی در جامعه ایجاد می‌شود.

استاندار کرمانشاه در ادامه از متولیان خواست تا  امسال جمع‌آوری معتادان متجاهر باید به‌صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها