کد مطلب: 351339
شنبه ۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۹:۱۱

عضو شورای شهر کرمانشاه:

نگران اتفاق مشابه آتش‌سوزی سنندج برای بلوار جانبازان هستیم

مرصادنیوز: عضو شورای شهر کرمانشاه با اشاره به تردد تانکرهای حامل سوخت از بلوار جانبازان کرمانشاه گفت: اگر از این ترددها جلوگیری نشود حادثه‌ای مشابه آنچه در سنندج رخ داد در این بلوار خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سید احسان احسانی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: با توجه به حادثه ای که درسنندج پیش آمد و باعث کشته شدن تعدادی از شهروندان سنندجی در تصادف تانکر سوخت با اتوبوس شد، ما هم در شهر کرمانشاه در کمربندی قدیم واقع در بلوار جانبازان با پدیده تردد وسایل سنگین خطرآفرین آن هم از وسط شهر مواجه هستیم.
وی با اشاره به اینکه در طول روز شاهد عبور بسیاری از این تانکر ها هستیم که از شهر کرمانشاه عبور می کنند، افزود: اگر از این قضیه جلوگیری نشود به زودی شاهد انفجار این تانکرها در برخورد با وسایل نقلیه یا خروج از مسیر آنها و تصادف و در نتیجه باعث رخ دادن حادثه ای شبیه آتش سوزی در سنندج خواهیم بود.
عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: شورای ترافیک استان و پلیس راهور شهر کرمانشاه که معاونت نیروی انتظامی استان محسوب می شود باید به طور جدی با این موضوع برخورد کنند زیرا اگر برخورد نشود در آینده ای نزدیک ما هم شاهد این حادثه مشابه خواهیم بود.
وی افزود: باید موضوع مذکور در شورای ترافیک استان مطرح شود و اجازه تردد وسائل نقلیه سنگین دراین مورد داده نشود همچنین جز وسائل سنگین تانکرهای سوخت داخلی و خارجی هم از این مسیرعبور می کنند.
احسانی خاطر نشان کرد: اگر کسی تردد این وسائل را قبول ندارد با نصب دوربین ظرف ۲۴ ساعت مشخص می شود چند وسیله سنگین اعم از اتوبوس، تانکر نفت و بنزین از این مسیر عبور می کند.
عضو شورای شهر کرمانشاه افزود: اگر این اتفاق رخ دهد چه کسی می خواهد پاسخگو باشد؟ جز اینکه عده ای تنها ابراز هم دردی و نگرانی کنند بنابراین جدای از بحث ترافیک که ما را آن را به جان می خریم باید این محور به شکلی مدیریت شود که از تردد وسائل خطر آفرین در آن جلوگیری شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها