کد مطلب: 351341
شنبه ۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۸:۵۳

از اقدام غیرفرهنگی تا عرضه کالاهای بی‌ربط؛

جشنواره‌ای به نام «غذا» به کام‌ «بعضی‌ها»! /بی‌رونقی یک فستیوال

مرصادنیوز: جشنواره بی‌رونق غذا و هنر آشپزی کرمانشاه با اقدامات غیرفرهنگی و عرضه کالاهای بی‌ربط همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جشنواره غذا و هنر آشپزی ایرانی که از 20 تیرماه جاری به مدت سه روز در محوطه باز پارک شاهد کرمانشاه توسط اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان برگزار شد و البته بیشتر شبیه نمایشگاه بود تا جشنواره با استقبال چندانی روبه‌رو نشد.

جدای از بی‌رونقی و عدم استقبال شهروندان از این جشنواره، غرفه‌های این نمایشگاه و کالاهای عرضه شده در آن هم سنخیت چندانی با موضوع نمایشگاه نداشت و خبر از همه چیز بود به جز غذا.

از کالاهای چینی گرفته تا داروهای گیاهی و البسه و پوشاک و تشک و مبلمان همه در این جشنواره به ظاهر غذا و آشپزی گنجانده شده بود تا یک نمایشگاه باشد و برای برگزاری نمایشگاه هم باید مجوز داشته باشند که ظاهرا نداشته‌اند.

جدای از اهداف برگزاری این جشنواره ـ نمایشگاه در روزهایی که هموطنان کرد و همزبانان ما در سنندج سه روز عزای عمومی اعلام کرده‌ بودند و وقتی کردستانی‌ها در کنار زلزله‌زده‌های کرمانشاهی مشغول بازسازی هستند، برگزاری مراسم رقص و پایکوبی چه لزومی داشت؟

و اینکه اغلب غرفه‌های این نمایشگاه به استان‌های دیگر واگذار شده بود و برخی از آنها هم حضور نداشتند.

اینکه صرفا بگویند کاری انجام شده و جشنواره ای در حمایت از هنرمندان برپا شده ملاک نیست و قطعا در نگاه به عملکرد، کارها و اقدامات تاثیرگذار و نه ظاهرسازی‌ها ملاک خواهد بود.

ااااااا

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد گزارش می‌دهد؛

اولین دهکده اقتصادی کشور روی ریل سازندگی /نمادی از مدیریت جهادی

مرصادنیوز: جریان کار و تلاش همراه با مدیریت جهادی در اولین دهکده اقتصاد مقاومتی کشور همراه شده و آنرا روی ریل سازندگی به پیش می‌برد.

پربازدیدها