کد مطلب: 351569
دوشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۳:۵۷

شایعه تخریب بیمارستان صحت ندارد

خسارت جزیی به بیمارستان ثلاث‌باباجانی در پی زلزله وارد شده است

مرصادنیوز: فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: شایعه تخریب بیمارستان ثلاث‌باباجانی صحت ندارد و در پی زلزله خسارت جزیی به این بیمارستان وارد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، صادق خدادادی در گفتگو با خبرنگار مرصاد در مورد خسارات احتمالی زلزله امروز اظهار داشت: در پی این حادثه تنها خسارات جزئی در حد ترک خوردن دیوارها به بیمارستان ثلاث باباجانی وارد شده است.

وی افزود: اینکه در شبکه‌های مجازی بحث تخریب بیمارستان با عکس‌هایی از یک منزل مسکونی تخریب شده در زلزله منتشر می‌شود به هیچ وجه صحت ندارد.

فرماندار ثلاث‌باباجانی تصریح کرد: بیمارستان در حال ساخت است و این آسیب جزئی نشان داد که باید سریعا مقاوم‌سازی‌های لازم انجام شود.

گفتنی است، امروز سه زلزله با قدرت ۳ و ۴.۲، ۳.۵ ریشتر در تازه‌آباد رخ داد و روز گذشته نیز  زلزله‌ای به قدرت ۴.۶ ریشتر این شهرستان را لرزاند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها