کد مطلب: 351862
پنجشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۱:۴۰

استاندار کرمانشاه:

برق ادارات و بانک های پرمصرف قطع شود

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: برق ادارات و بانک هایی که مصرفشان فراتر از حدمجاز است قطع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند، صبح امروز پنج شنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان اظهار داشت: دولتی کردن کارها برخلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی است و برای دستیابی به یک توسعه پایدار نیازمند مشارکت گروه های مردم نهاد هستیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه منابع طبیعی و جنگل ها یک سرمایه ملی است همه باید در زمینه حفظ آن کوشا باشیم‌، افزود: حفظ ماین سرمایه ملی نیازمند مشارکت جدی و گسترده دهیاری ها و گروه های مردم نهاد است.

وی تصریح کرد: اداراتی مانند منابع طبیعی و محیط زیست نباید تنها به منابع استانی بسنده کنند و با مراجعه به وزارت خانه ها از منابع ملی نیز بهره بگیرندو میزان موفقیت هر مدیر در جذب این منابع نشان از توانمندی های هر مدیر دارد.


بازوند افزود: بر اساس برآوردهای آب و فاضلاب روستایی، ۱۴۰ روستا نیازمند آبرسانی سیار هستند که با کمک فرمانداری ها و حوزه عمرانی راهکار مناسبی برای این موضوع اندیشیده می شود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به قطعی برق در روزهای اخیر، بیان کرد: خاموشی های برق یک مشکل کشوری است و همه باید در زمینه صرفه جویی مصرف برق همراهی کنیم و دستگاه های دولتی باید پرچمدار صرفه جویی در زمینه کاهش مصرف برق باشند.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه اداره برق موظف است برق اداراتی که مصرف بیش از حد مجاز دارند را قطع کند،اظهار داشت: برق صنایع باید با اطلاع قبلی قطع شود تا تولید کنندگان بر اساس شرایط موجود به برنامه ریزی بپردازند.

وی گفت:باید با سرمایه گذاری های مناسب، منابع ذخیره آبی را توسعه دهیم تا شاهد ایجاد منابع آبی پایدار برای شهر کرمانشاه و دیگر شهرها باشیم.
 

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نویدی برای رونق مناطق مرزی

اولین شهرک‌ صنعتی مشترک ایران و عراق پذیرای سرمایه‌گذاران

مرصادنیوز: شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق در شهرستان قصرشیرین که آماده واگذاری به سرمایه‌گذران است، می‌تواند تحول خوبی برای مناطق مرزی استان به همراه داشته باشد.

انتقاد استاندار کرمانشاه از دستگاه‌های نظارتی؛

بازوند: تورم ۵۶ درصدی در کرمانشاه قابل قبول نیست

فرصتی طلایی برای اشتغال روستاییان

رونق بومگردی در چشم انداز گردشگری «کرمانشاه 2020»

پربازدیدها