کد مطلب: 351893
پنجشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۱۷

واکنش سردار کوثری به ادعای ترامپ

مرصادنیوز: جانشین قرارگاه ثارالله سپاه، گفت:امنیت کشور به فعالیت اقتصادی در جهت رفع مشکلات مردم قدرت می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جانشین قرارگاه ثارالله سپاه، گفت:امنیت کشور به فعالیت اقتصادی در جهت رفع مشکلات مردم قدرت می‌دهد.

سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با اعضای هیئت دولت که فرمودند؛ "دولت به شرط انجام اقدامات لازم خواهد توانست برمشکلات فائق آید و توطئه‌های آمریکا را ناکام بگذارد" گفت: دولت اگر بر توان داخلی تکیه کند می‌تواند مسائل موجود و مشکلات اقتصادی را حل کند.

وی نقش امنیت و ثبات را در به نتیجه رسیدن دولت و غلبه بر توطئه‌های دشمن بسیار مهم و اساسی دانست و گفت: امنیت لازمه هر فعالیتی است، یعنی اگر امنیت نباشد هیچ فعالیت و اقدام فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی قابل انجام نیست و امنیت شرط اساسی و لازم و به نوع توئم فعالیت در هر حوزه و عرصه‌ای است.

وی با اشاره به امنیت کشور تصریح کرد: بحمدالله امنیت توسط سازمان‌ها و نهاد‌های مربوط و به ویژه مردم شریف کشورمان به خوبی برقرار شده است و می‌توان گفت: امنیت کشور به فعالیت اقتصادی در جهت رفع مشکلات مردم قدرت می‌دهد.

سردار کوثری افزود: مجلس و دولت باید با جدیت به دنبال حل مسائل اقتصادی باشند به همین دلیل است که مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با اعضای هیئت دولت فرمودند: دولت توان قلبه بر مشکلات و توطئه‌های آمریکا را دارد. البته در طول سال‌های بعد از انقلاب اسلامی و بعد از شکست آمریکا در عملیات طبس آقای کارتر رئیس جمهور وقت از تاریخ ۵ اردیبهشت ۵۹ رسما اعلام کر که ایران را تحریم اقتصادی می‌کنند.

وی ادامه داد: تحریم‌ها اقتصادی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی وجود داشت، اما هر موقع دولت با مردم در جهت سیاست‌های اقتصادی با محوریت مشارکت مردم حرکت کرده اند و به توانایی‌های داخلی اتکا شده توانسته ایم بر مسائل غلبه کنیم، امروز هم نباید منتظر آینده برجام، اروپایی‌ها و اقدام بانک جهانی باشیم، باید براساس توانایی‌های داخلی حرکت کنیم و به طور قطع می‌توانیم بر مشکلات و توطئه‌های دشمنان فائق شویم.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا که گفت: بود" من مطمئنم چند روز دیگر از ایران با ما تماس می‌گیرند و التماس می‌کنند که با ما در ارتباط باشند" نیز گفت: حرف‌های ترامپ بدونه پشتوانه و بی اساس است و به قولی؛ شنونده باید عاقل باشد. او باید بداند که پیش از او هم این حرف‌ها را بسیار زده اند، ولی کاری نتوانسته اند بکنند. به طور قطع آن‌ها ملت و نظام اسلامی ایران را نشناخته اند و بدون پشتوانه و شناخت و تحلیل هر حرفی را بیان می‌کنند و یا اینکه یک سری خود فروخته به آن‌ها اطلاعات نادرست می‌دهند که شهر‌ها به هم ریخته است در حالی که کشور ما با لطف الهی در امنیت کامل است و مردم دارند زندگی‌شان را می‌کنند.

وی در پایان تاکید کرد: البته مشکل اشتغال و بیکاری مسائلی است که باید به سرعت به آن‌ها رسیدگی و آن‌ها را حل کرد.

منبع: مهر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها