کد مطلب: 351988
شنبه ۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۱۷

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی خبر داد

دفتر غیرمجاز تاکسی اینترنتی اسنپ در کرمانشاه پلمب شد

مرصادنیوز: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی گفت:به علت فعالیت غیر قانونی و نداشتن مجوز دفتر تاکسی اینترنتی اسنپ در شهر کرمانشاه پلمب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سجاد سلیمانی اظهار داشت: هرنوع فعالیت شرکتهای تاکسی اینترنتی نیازمند دریافت مجوز از سازمان تاکسیرانی است و این در حالی است با وجود دو مرتبه اخطارشرکت‌ تاکسی اینترنتی غیرمجاز اسنپ اساسا اقدامی در این زمینه نداشته از این رو با دستور مراجع قانونی دفتر شرکت پلمب شد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی افزود: امنیت شهروندان موضوعی نیست که از آن چشم بپوشیم و در این راستا با هرگونه فعالیت غیرقانونی و نامطمئن برخورد می کنیم.

وی با تأکید بر اینکه این هر گونه سواستفاده احتمالی و یا استفاده از رانندگان غیر مجاز و فاقد صلاحیت در شرکتهای تاکسی اینترنتی بر عهده خود شرکت است وسازمان تاکسیرانی در این زمینه مسئولیتی ندارد، تصریح کرد: به‌هیچ‌عنوان به شهروندان توصیه نمی‌کنم از این شرکت‌ها خدمات بگیرند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها