کد مطلب: 351988
شنبه ۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۱۷

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی خبر داد

دفتر غیرمجاز تاکسی اینترنتی اسنپ در کرمانشاه پلمب شد

مرصادنیوز: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی گفت:به علت فعالیت غیر قانونی و نداشتن مجوز دفتر تاکسی اینترنتی اسنپ در شهر کرمانشاه پلمب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سجاد سلیمانی اظهار داشت: هرنوع فعالیت شرکتهای تاکسی اینترنتی نیازمند دریافت مجوز از سازمان تاکسیرانی است و این در حالی است با وجود دو مرتبه اخطارشرکت‌ تاکسی اینترنتی غیرمجاز اسنپ اساسا اقدامی در این زمینه نداشته از این رو با دستور مراجع قانونی دفتر شرکت پلمب شد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی افزود: امنیت شهروندان موضوعی نیست که از آن چشم بپوشیم و در این راستا با هرگونه فعالیت غیرقانونی و نامطمئن برخورد می کنیم.

وی با تأکید بر اینکه این هر گونه سواستفاده احتمالی و یا استفاده از رانندگان غیر مجاز و فاقد صلاحیت در شرکتهای تاکسی اینترنتی بر عهده خود شرکت است وسازمان تاکسیرانی در این زمینه مسئولیتی ندارد، تصریح کرد: به‌هیچ‌عنوان به شهروندان توصیه نمی‌کنم از این شرکت‌ها خدمات بگیرند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا مدیران ناکارآمد را معرفی کنید؛

مدیران «خزانه‌دوست» /ناتوانی یا خوش‌خدمتی؟

مرصادنیوز: برخی از مدیران استان به دلایلی از جمله ناتوانی یا خوش خدمتی در جذب بودجه های تخصیصی عملکرد خوبی ندارند و این عملکرد نامناسبشان به شدت مورد انتقاد مردم است.

پربازدیدها