کد مطلب: 353002
شنبه ۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۳:۵۵

سرپرست راهداری کرمانشاه منصوب شد

مرصادنیوز: سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه منصوب و معارفه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، حیدر مطاعی معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در ایین تودیع و معارفه مدیران راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، با قدردانی از زحمات مهندس خسروانی مدیر اسبق اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ، از اقدامات وی را در ۷ سال گذشته قدردانی کرد.


همچنین سالاری معاون امور عمرانی استانداری هم با اشاره به جایگاه رانندگان در جابجایی بار و مسافر ، از نقش بسزای مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای در امدادرسانی در بلایای طبیعی به ویژه زلزله اخیرکرمانشاه قدردانی کرد.

بهمن خسروانی مدیر اسبق اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هم به تشریح عملکرد دوران مدیریت خود پرداخت و با تقدیر از همکاری و همدلی کارکنان این مجموعه ، انجمن ها و تشکل های صنفی، به خدمات دهی شایسته به زائرین اربعین حسینی و امدادرسانی عوامل راهداری در سانحه زلزله اخیر کرمانشاه اشاره نمود.

مهندس فریبرز کرمی هم با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته مجموعه، اظهار داشت: مدیرانی استانی باید بیش از پیش به جایگاه راهداری و حمل و نقل جاده ای توجه داشته باشند ضمن اینکه این دو بخش برای خدمات دهی روان و شایسته به کاربران جاده ای لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه همچنین بر تامین اعتبار کافی برای تقویت زیرساخت های راهداری و حمل و نقلی فصلی نو در صنعت حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد.

گفتنی است در این آیین با حکمی از سوی حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی کشور، فریبرز کرمی به عنوان مدیر کل جدید اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان منصوب و از تلاش‌های مهندس بهمن خسروانی مدیر کل پیشین این اداره کل تشکر و قدردانی شد.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها