کد مطلب: 353114
یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۰:۶

کار «غلطی» بود، اما مقصر ما نبودیم

توضیحات معاون سیاسی استاندار به اتفاقات شب فرهنگی کرمانشاه

مرصادنیوز: معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه در واکنش به اتفاقات رخ داده در جریان شب فرهنگی کرمانشاه در برج میلاد گفت: کار «غلطی» بود، اما مقصر ما نبودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمدابراهیم الهی‌تبار امروز یکشنبه در شورای ورزش استان کرمانشاه اظهار داشت: یکی از راهکارهای اساسی ایجاد نشاط در جامعه توسعه ورزش به ویژه ورزش همگانی است و مدیریت ورزش استان با برنامه‌هایی که در این زمینه تدارک ببیند می‌تواند رد بخش‌های مختلف اثرگذار باشد.

وی بر لزوم استفاده از تمامی ظرفیت‌ها موجود در استان برای همگانی کردن ورزش تاکید کرد و افزود: تزریق نشاط به جامعه توسط ورزشکاران و قهرمانان در عرصه‌های بین‌المللی علاوه بر احساس افتخار و غرور ملی موجب کاهش تنش‌های اجتماعی و ایجاد امید هم می‌شود که باید به این موارد توجه داشت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه به برنامه‌های در دست اقدام اداره‌کل ورزش و جوانان استان اشاره کرد و گفت: در تجلیل از قهرمانان رقابت‌های آسیایی امسال باید قهرمانان سال گذشته استان هم مورد تجلیل قرار بگیرند.

الهی‌تبار بیان داشت: شورای عالی ورزش استان به دنبال هم‌افزایی و همگرایی با هدف توسعه ورزش با اولویت ورزش همگانی است و در این راستا از تمام ظرفیت‌های استان استفاده خواهد کرد.

وی خواستار تدوین سند توسعه ورزش استان کرمانشاه از سوی مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان شد و تصریح کرد: پیش‌نویس این برنامه را هر چه سریعتر پس از انطباق با اسناد بالادستی استان و برنامه ششم توسعه تهیه کنید و برای تصویب به شورای ورزش ارائه دهید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه بیان داشت: در زمینه توسعه ورزش‌های همگانی نیز باید برنامه منسجمی تنظیم شود و بر اساس آن تا پایان برنامه ششم توسعه سرانه ورزش‌های همگانی استان از ۲۱ به ۵۰ درصد باید برسد.

الهی‌تبار در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه اشاره‌ای به اتفاقات رخ داده در شب فرهنگی کرمانشاه دات و گفت: شب فرهنگی کرمانشاه در برج میلاد با استقبال خوب مردم مواجه شد، اما مسئولیت اجرای برنامه در مکان مذکور بر عهده بانیان و مسئولان برج میلاد بود؛ اتفاقاتی که در آنجا رخ داد غلط بود و مربوط به ما نبود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در پیامی به مناسبت سیل ویرانگر در گلستان و مازندران

رهبر انقلاب: همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان بشتابیم

مرصادنیوز: در پی حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم آسیب‌دیده تأکید کردند.

پربازدیدها