کد مطلب: 353439
پنجشنبه ۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۱:۱۷

آیت‌الله علما:

استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان گفت: استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله علما امروز پنج شنبه در همایش سراسری آزادگان سرافراز اردوگاه موصل۴ که در دانشگاه رازی برگزار شد با اشاره به آیات و روایات اظهار داشت: زیارت مومن همانند زیارت کعبه است و مومنی که آزاده بوده و برای اسلام سختی ها را تحمل کرده و برای دنیا آبرو شده اند مصداق همین روایت هستند.

وی افزود: یکی از سیاست‌های امام (ره) در آن فضای خفقانی که شاه به وجود آورده بود، این بود که قدرت های ظالم را بشکند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: امروز آزادگان سرافراز پشتوانه نظام و انقلاب و اسلام هستند و توانستند پیرو امام خود ابرقدرت های دنیا را در هم بشکنند.

آیت‌الله علما با اشاره به گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، باید انقلابی فکر کرد و انقلابی کار کرد و انقلابی حضور یافت و انقلابی تصمیم گرفت و اینهاست که انقلاب و فکر و خط امام (ره) را نگه میدارد.

وی خطاب به آزادگان گفت: مقاومت را شما آزادگان به دنیا نشان دادید و ایران اسلامی به پشتوانه شما امروز در مقابل آمریکا ایستاده است والگویی برای مسلمانان جهان شده اید تا جایی که اردوغان خطاب به ترامپ می گوید ایران را ۴۰ سال تحریم کردید به کجا رسیدید الان قصد دارید ما را تحریم کنید.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها برای ماندگاری نهضت امام ایستادگی و فداکاری کردند و ره صد ساله را یک شبه طی کردند.

آیت‌الله علما با بیان اینکه استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد، افزود: امروز مقاومت و ایستادگی آزادگان ایران اسلام در دنیا مطرح است و جوانان لبنان به تبعیت از آنها مقابل ابرقدرتهای جهان ایستادگی می کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در پیامی به مناسبت سیل ویرانگر در گلستان و مازندران

رهبر انقلاب: همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان بشتابیم

مرصادنیوز: در پی حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم آسیب‌دیده تأکید کردند.

پربازدیدها