کد مطلب: 353446
پنجشنبه ۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۴

استاندار کرمانشاه در همایش سراسری آزادگان:

جنگ روانی دشمن برای دلسرد کردن از انقلاب ناکام می‌ماند

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: جنگ روانی دشمن برای دلسرد کردن از انقلاب ناکام مانده و خواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه در همایش سراسری آزادگان سرافراز اردوگاه موصل۴ که در دانشگاه رازی برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری چنین همایشاتی در فضای دانشگاه سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان خواهد بود.

وی دوران ۸ سال دفاع مقدس را گنجینه ای گرانبها دانست و گفت: این کشور می‌تواند تا ۸۰ سال از این گنجینه برای مدیریت کشور استفاده کند، آزادگان و ایثارگران محتوا و محصول این گنجینه هستند و باید آنرا به نسل آینده منتقل کنند.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: اگر انقلاب به پیروزی رسید به خاطر همین سرمایه عظیم ایثار و شهادت بوده است چرا که برگرفته از فرهنگ عاشورای حسینی است و ترویج آن وظیفه همه ماست.

وی با بیان اینکه جنگ روانی دشمن برای دلسرد کردن از انقلاب ناکام مانده و خواهد ماند، گفت: مردم صاحبان این انقلاب هستند و هرجا که احساس خطر کنند در میدان حضور می یابند و از مملکت دفاع می‌کنند و این حضور مردم در میدان یادگارهای امام(ره) است و امکان ندارد از بین برود.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: در طول این ۴۰ سال انقلاب نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات بسیار چشمگیری به ملت ارائه داده است که باید به درستی به اطلاع مردم رسانده شود تا به نسل‌های آینده منتقل شود.

بازوند همچنین افزود: در استان کرمانشاه یکی از کارهایی که تاریخ از آن یادخواهد کرد مهار آبهای مرزی با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد تومان است که طی آن ۴۹ کیلومتر تونل توسط همین فرزندان برای آن حفر شده است.

وی خاطرنشان کرد: در عسلویه اتفاقاتی و در صنعت نفت و گاز افتاده از توسعه فراتر رفته و می‌توان گفت در این راستا تمدن‌سازی شکل گرفته است.

استاندار کرمانشاه به اقتدار نظامی کشور اشاره کرد و افزود: امروز دشمن از توان موشکی که توسط فرزندان انقلاب شکل گرفته وحشت دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها