کد مطلب: 353450
پنجشنبه ۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۲۲

به دلیل توزیع داروی غیرمجاز

پلمب یک درمانگاه دامپزشکی متخلف در کرمانشاه

مرصادنیوز: سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از پلمب یک درمانگاه دامپزشکی متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: این درمانگاه به دلیل توزیع و فروش واکسن غیرمجاز دامی پلمب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به نقل از دامپزشکی کرمانشاه، دکتر صیاد غلامی اظهار داشت: یک درمانگاه دامپزشکی متخلف به دلیل توزیع و فروش واکسن غیرمجاز دامی پلمب و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شد، همچنین تمام دارو و واکسن های مربوط به دام باید از طریق سامانه الکترونیکی ثبت ورود و خروج دارو (d.ivo.ir) و از طریق سیستم یکپارچه قرنطینه دامپزشکی در سطح کشور توزیع شود.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با تصریح اینکه این درمانگاه متخلف اقدام به عرضه واکسن به صورت قاچاق و غیرمجاز کرده بود، گفت: این درمانگاه متخلف جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

غلامی بیان داشت: واکسن و واکسیناسیون بیماری های استراتژیک دامی به صورت رایگان و از طریق ادارت دامپزشکی یا از طریق خرید خدمت از بخش خصوصی تزریق می شود.

به گفته وی، اکنون در استان کرمانشاه تعداد 57 درمانگاه و مرکز مایه کوبی، چهار درمانگاه حیوانات خانگی، 11 شرکت پخش استانی دارو و واکسن، 55 واحد داروخانه دامپزشکی، چهار آزمایشگاه فعال و مشغول فعالیت هستند.

 

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:

تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است/ در این جنگ پیروز خواهیم شد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

پربازدیدها