کد مطلب: 353489
جمعه ۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۸:۳۴

حواشی مراسم روز خبرنگار کرمانشاه؛

از حضور خبرنگارنماها تا سلفی‌بگیران بی‌دغدغه

مرصادنیوز: مراسم روز خبرنگار کرمانشاه با حضور پررنگ خبرنگارنماها و سلفی‌بگیرهای بی‌دغدغه برگزار شد و تریبون‌های مراسم را افراد گزینش شده در دست گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مراسم پاسداشت روز خبرنگار در کرمانشاه با یک روز تاخیر و شامگاه پنجشنبه برگزار شد؛ این بار سالن شهدای دولت استانداری میزبان خبرنگاران بود.

معمولا در مراسم روز خبرنگار تریبون‌ها در اختیار خبرنگاران است تا مطالبات و خواسته‌هایشان را به گوش مسئولان ارشد برسانند، اما در این مراسم تنها چند نفری به صورت گزینشی و از قبل انتخاب شده بودند تا در این مراسم به نمایندگی از بقیه صحبت کنند!

بماند که برخی از این دوستان که پشت تریبون قرار گرفتن به جای صحبت از دغدغه‌های خبرنگاران به تعریف و تمجیدهای  همیشگیشان از مسئولان پرداختند و هیچ صحبتی از مشکلات این قشر نشد!

حالا این ها به کنار در حالی که خانه مطبوعات استان با کم‌لطفی نسبت به خبرنگاران رسانه‌های معتبر استان تنها به دعوت تعدادی محدود بسنده و علت این کار را عدم ظرفیت استانداری اعلام کرده بود، اما صندلی‌های خالی این مراسم به شدت همه را گله‌مند کرده بود.

با وجود صحبت خانه مطبوعات از عدم ظرفیت برای دعوت بیشتر از خبرنگاران و یا درخواست خبرنگاران برای حضور خانواده‌هایشان در این شبی که متعلق به آنهاست، حضور پرسنل استانداری در این مراسم که در معیت خانواده‌هایشان در مراسم حضور داشتند هم جای سوال داشت.

جدای از اینها حضور برخی از خبرنگارنماها هم در این مراسم موجب گلایه دوستان رسانه‌ای بود، همانهایی که در نشریاتی که چندماه نامه هستند و سالی چندبار آن هم به زحمت چندخطی چاپ می‌کنند و در کسوت خبرنگار به همه معرفی می‌شوند.

سلفی‌بگیرهای محترمی هم که همواره همه‌جا حضور دارند شب گذشته مراسم را به صورت لحظه‌ای ثبت کردند تا چیزی از قلم نیفتد، آنهایی که اصلا از جنس ما خبرنگارها نبودند و دغدغه‌ای هم نداشتند که بخواهند چند دقیقه‌ای به صحبت‌ها مطرح شده در مراسم توجه کنند.

 

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حجت الاسلام حسینی کیا:

تحریم پلیس حمایت از مجرمان بین المللی است

مرصادنیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تحریم پلیس را حمایت از مجرمان بین‌المللی دانست و گفت: این تحریم ها نشان از اقتدار بالای نیروی انتظامی است.

پربازدیدها