کد مطلب: 353490
جمعه ۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۰:۴۳

استاندار کرمانشاه:

رسانه‌ها ظرفیت بزرگی برای توسعه کرمانشاه هستند

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: رسانه‌ها ظرفیت بزرگی برای توسعه استان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند شامگاه پنجشنبه در مراسمی که به پاسداشت روز خبرنگار در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: رسانه‌ها و خبرنگاران ظرفیت بزرگی برای توسعه و پیشرفت استان هستند.

وی افزود: خبرنگار و رسانه تابلوی تمام‌نمایی از جغرافیای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هر منطقه هستند و اگر خبرنگاران رسالت خود را به خوبی انجام دهند روند توسعه هر استان نیز سرعت و شتاب می‌گیرد.

استاندار کرمانشاه معرفی ظرفیت‌های استان به سرمایه‌گذاران در تمام نقاط کشور را یکی از رسالت‌های خبرنگاران برشمرد و گفت: البته این امر به طور کامل وظیفه خبرنگار نیست و تمام افراد از مدیران تا مردم عادی در این موضوع دخیل هستند.

مدیر ارشد استان مسئولیت اصلی خبرنگار را ارائه اطلاعات دقیق و درست عنوان کرد و بیان داشت: در عین حال اخبار منتشره باید امیدوارکننده باشد.

بازوند تصریح کرد: نقدها باعث رشد و پیشرفت است؛ خبرنگاران باید مطالبه‌گر باشند و حتی برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان را نقد کنند.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه بهبود شاخص کسب و کار استان کرمانشاه از جایگاه ۳۱ به ۲۸ کاهش یافته که این امر نشان از بهبود وضعیت دارد و همچنین توانستیم مانع از رشد فزاینده نرخ بیکاری شویم، اما رسانه‌ها به این موضوعات نپرداختند.

استاندار کرمانشاه خطاب به خبرنگاران استان گفت: قلم، بیان و اعتماد مردم بزرگترین سرمایه شماست و نباید این اعتماد را از دست بدهید، از شما توقع دارم که موانع توسعه استان کرمانشاه را شناسایی و به ما اعلام کنید.

بازوند با بیان اینکه خبرنگاران می‌توانند مشاوران خوبی برای سرمایه‌گذاران باشند، از رسانه‌های استان خواست تا با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای ۴۰ سال اخیر را برای مردم بیان کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها