کد مطلب: 353691
یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۴:۴۷

رییس سازمان امور اجتماعی:

دشمن بر روی گسل اجتماعی سرمایه گذاری کرده است

مرصادنیوز: رییس سازمان امور اجتماعی گفت: دشمن بر روی گسل اجتماعی سرمایه گذاری کرده است که باید از این مقوله غافل نباشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، تقی رستم وندی امروز یکشنبه در نشست کارگروه اجتماعی اظهار داشت: امسال انقلاب اسلامی ایران چهل ساله می شود و این امر مسئولیت بزرگی را بر عهده ما قرار می دهد.

وی افزود: انقلاب اسلامی در نظام بین المللی آثار و پیامدهای بسیاری را داشته است و در عرصه بین المللی نظم نوین جهانی را تعریف کرده است که برای مستکبران گران آمد.

رییس سازمان امور اجتماعی با اشاره به هجمه دشمن به انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن سه ارزش انسجام اجتماعی ، رژیم سیاسی و تمامیت ارضی را نشانه گرفته است و می خواهد به هر سه این ارزش ها ضربه وارد کند.

وی گفت: انقلاب اسلامی توانسته زیر چتر اسلام همه گروه های مذهبی را زیر لوای خود داشته باشد و اسلامیت و ایرانیت به عنوان دو کلید واژه توانسته شکاف‌ها را پر کند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری دشمن بر روی گسل‌های اجتماعی بیان کرد: اولین سرمایه گذاری دشمن بر روی فکر و آرمان های مردم ، دوم ایجاد شکاف بین مردم و سوم ایجاد شکاف بین مردم و دولت است.

رستم وندی با تاکید بر اینکه این شکاف ها با تکیه بر اسلامیت برداشته می شود، گفت: بی ثبات سازی وضعیت اقتصادی و برجسته سازی التهابات اقتصادی در اتاق روانی دشمن در دستور کار دشمن است که نباید واقعیت های جامعه را انکار کردولی نباید آن ها را برجسته کنیم.

وی بیان کرد: کشور امروز با عملیات روانی بزرگ دشمن روبرو استو نباید از این هجمه ها غافل باشیم چرا که دشمن با همه توان و با شگردهای مختلف و متنوع رسانه‌ای به مقابله با انقلاب اسلامی آمده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

چند و چون یک ماجرا؛

بازگشت «لاکچری‌ها» به روستاهای زلزله‌زده /مهاجرت معکوس میلیونرها به روستاها!

مرصادنیوز: با گذشت 9 ماه از زلزله بزرگ غرب کشور برخی‌ها از بازگشت «لاکچری‌ها» به روستاهای زلزله‌زده و مهاجرت معکوس میلیونرها به روستاها برای استفاده از تسهیلات صحبت می‌کنند.

با کاروان ورزشی کرمانشاه در بازی‌های آسیایی/ ۱۰

نیمه‌نگاه پاروزن طلایی ملی‌پوش به خوش‌رنگ‌ترین مدال آسیا

ساعات کار ادارات از شهریور به روال طبیعی برمی‌گردد؛

پایان برنامه خاموشی تابستانه در کرمانشاه / قطع برق ۱۲ اداره خاطی

بحث خرید «اتوبوس» به جای انتخاب «شهردار»!

جلسه «فوق‌العاده» شورای شهر پشت درهای «بسته»