کد مطلب: 353697
یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۶:۱۸

با افتتاح شیفت شبانه

اورژانس اجتماعی کرمانشاه ۲۴ ساعته شد

مرصادنیوز: اورژانس اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه با افتتاح شیفت شبانه از این به بعد به صورت ۲۴ ساعته در خدمت هم‌استانی‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  مراسم افتتاح شیف شب و ۲۴ ساعته شدن اورڗانس اجتماعی بهزیستی (۱۲۳) استان کرمانشاه امروز با حضور دکتر تقی رستم‌وندی معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور، آیت الله عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

آیت الله عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در مراسم افتتاح ۲۴ ساعته شدن اورژانس اجتماعی(۱۲۳) بهزیستی ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته توسط بهزیستی به آسیب دیدگان اجتماعی با مدیریت مدیرکل بهزیستی استان، گفت: از این به بعد نیروهای بهزیستی که متشکل از روانشناسان و مددکاران متخصص هستند به صورت شبانه روزی آماده خدمت به افراد داری مشکل هستند.

n

آیت الله عراقی در بازدید از خانه "سلامت دختران" و "خانه امن زنان" تحت نظارت بهزیستی با ابراز رضایتمندی از عملکرد بهزیستی در خدمات رسانه به مددجویان این مراکز، گفت: خدمت پرسنل بهزیستی یک کار جهادی است چراکه نجات دادن یک انسان از مشکلات و گرفتاری ها پاداشی همانند خدمت به یک جامعه را دارد.

دکتر امید قادری مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه نیز با اشاره به آغاز فعالیت ۲۴ ساعته اورژانس اجتماعی بهزیستی، گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر نوع آسیب اجتماعی و نیاز به مداخله از قبیل خودکشی، کودک آزاری، همسر آزاری، فرار دختران و پسران از منزل،زنان آسیب دیده و .... با خط تلفن اورژانس اجتماعی به شماره ۱۲۳ تماس بگیرند و کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشکلات مطرح شده هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها