کد مطلب: 353698
یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۶:۵۹

کمبود سوخت در سرپل‌ذهاب؛ از شایعه تا واقعیت

تاخیر در سوخت‌رسانی و وقفه فعالیت جایگاه‌های سوخت مناطق زلزله‌زده

مرصادنیوز: اخبار منتشره در مورد کمبود سوخت در جایگاه‌های سوخت شهرستان سرپل‌ذهاب از سوی فرماندار این شهرستان رد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، تردد بالای وسایل حمل و نقل به مناطق زلزله‌زده که در امر بازسازی این مناطق مشارکت دارند قاعدتا مصرف سوخت را افزایش داده است، اما اخباری در فضای مجازی مبنی بر کمبود بنزین در جایگاه‌های سوخت‌رسانی شهرستان سرپل‌ذهاب و تعطیلی این جایگاه‌ها منتشر می‌شود که پیگیری موضوع از سوی مسئولان نشان می‌دهد این توقف یک ساعته بوده و موضوع آنطور که بزرگنمایی شده نیست.

تاخیر یک ساعته سوخت‌رسانی به جایگاه‌ها عامل کمبود سوخت بود

محبت‌جمالی‌نیا فرماندار سرپل‌ذهاب در این خصوص  گفت: یک ساعت شرکت پخش با تعلل سوخت را به شهرستان رسانده بود که در فضای مجازی بزرگنمایی شده بود

وی افزود: تنها یکی دو ساعت ۲ جایگاه سوخت در سرپل‌ذهاب با کمبود سوخت مواجه شدند اما در حال حاضر در زمینه تامین سوخت مشکلی نداریم.

فرماندار سرپل‌ذهاب بیان داشت: سوخت در شهرستان موجود نیست و شرکت پخش با برنامه و تمهیداتش سوخت شهرستان‌ها را تامین می‌کند تعلل در حوزه آنهاست و باید پاسخگو باشند.

جمالی‌نیا تصریح کرد: در حوزه سوخت‌رسانی از ابتدای زلزله تا کنون هیچ مشکلی نداشته‌ایم.

افزایش ۴۰ درصدی مصرف سوخت در برخی جایگاه‌ها /مشکلی در تامین سوخت نداریم

مرادحاصل مرادی رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه در این خصوص گفت: در بحث عرضه فرآورده‌های نفتی در مناطق زلزله‌زده تاکنون مشکلی نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه بنزین به اندازه کافی برای تامین داریم، افزود: مصرف سوخت در این مناطق افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی در برخی جایگاه‌ها داشته‌ایم و البته این احتمال هست که سوخت‌رسانی با تاخیر صورت بگیرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

چرا نهادهای بازرسی در قبال حراج سرمایه‌های ملی سکوت کرده‌اند؟

مُفت ‌بازار خصوصی‌سازی در کرمانشاه /تاراج سرمایه‌های استان در دولت بی‌تدبیر

مرصادنیوز: مُفت ‌بازار خصوصی‌سازی در کرمانشاه موجب تاراج سرمایه‌های استان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم شده است و نهادهای بازرسی هم در این خصوص واکنشی نشان نداده‌اند.

پربازدیدها