کد مطلب: 353701
یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۷:۵۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

بخش پیوند قلب در کرمانشاه راه اندازی می شود

مرصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از راه اندازی بخش پیوند قلب در کرمانشاه خبر داد و گفت:شرایط برای انجام این عمل در استان مهیا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمود مرادی امروز یکشنبه در نشست خبری که بمناسبت روز خبرنگار در دانشکده علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: در شرایط کنونی رسانه ها وظایف خطیری را بر عهده دارند و همانطور که در بحث زلزله اگر رسانه ها بسیاری از زحمات را بازگو نمی کردند بدون شک نادیده گرفته می شدند.

وی افزود: بدون شک هر جامعه ای که از رسانه قوی و واقع گرایانه برخوردار باشد می تواند به پیشرفت و توسعه برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت و عملکرد دانشگاه علوم‌ پزشکی پرداخت و ابراز داشت: در حال حاضر دارای یک مرکز خصوصی و ۲ مرکز دولتی در بحث پزشکی هسته ای هستیم.

وی تصریح کرد: همچنین ۸۵ گروه آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی در حال فعالیت هستند که به نوبه خود در کشور کم نظیر است و به این لحاظ جزو دانشگاههای خوب و قدیمی محسوب می شویم.

مرادی از راه اندازی بخش پیوند قلب در کرمانشاه خبر داد و افزود: شرایط برای انجام این عمل در استان مهیا است و فقط بحث رجستری لازم است که اگر کسی دچار مرگ مغزی شد بتوانند تشخیص دهند و کسی باشد که عمل را انجام دهد که در این راستا گروهی را برای آموزش بحث رجستری و برداشت اعضا اعزام خواهیم کرد.

مرادی همچنین از عمل کاشت حلزون شنوایی در استان کرمانشاه خبر داد و بیان داشت: طی روز گذشته با این عمل جراحی موافقت شد و با پیگیری استان و وزیر بهداشت به زودی شاهد این عمل در استان خواهیم بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص قصور پزشکی گفت: متاسفانه در همه جای دنیا شاهد این اتفاق هستیم و نظام پزشکی بدنبال این است که بتواند بالا بردن توان و دقت در پزشکی این امر را کاهش دهد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها