کد مطلب: 353715
دوشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۷:۵۴

مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه:

دانش‌آموزان کرمانشاهی ۲۱۱ رتبه ۲ و ۳ رقمی در کنکور کسب کردند

مرصادنیوز: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از رشد موفقیت های دانش‌آموزان کرمانشاهی در کنکور سراسری ۹۷ خبر داد و گفت: این دانش آموزان ۲۱۱ رتبه دو رقمی و سه رقمی را کسب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مجید یزدان‌پناه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: دانش‌آموزان استان کرمانشاه در کنکور سراسری امسال رتبه‌های قابل قبولی را در رشته‌های مختلف دانشگاهی کسب کردند که در مقایسه با آمار سال گذشته از نظر شاخص‌های کمّی و کیفی، پیشرفت چشمگیری داشتند که رشد کمی رتبه‌های برتر ۲ رقمی و ۳ رقمی گواه این مدعا است.

وی با تقدیر از تلاش تمام فرهنگیان که برای موفقیت فرزندان این استان زحمت کشیده‌اند، افزود: طبق آمار، در کنکور سراسری سال ۹۷ دانش‌آموزان استان کرمانشاه توانستند ۲۷ رتبه ۲ رقمی و ۱۸۴ رتبه سه رقمی را کسب کنند که نسبت به کنکور سال گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته‌ایم.

یزدان‌پناه گفت: تمام تلاش آموزش و پرورش استان کرمانشاه این است که راه رسیدن به موفقیت را به دانش‌آموزان را فراهم کند و برای رسیدن به این مهم، همکاران ما در همه مراحل همراه و هم‌گام فرزندان و خانواده‌های آنان هستند تا راه موفقیت این عزیزان هموارتر شود و امیدواریم شاهد درخشش بیش از پیش دانش‌آموزان استان کرمانشاه در میادین مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی و... باشیم.

مدیرکل آموزش و پروش استان کرمانشاه بیان داشت: امید رستم آبادی دانش‌آموز کنگاوری در رشته‌ ریاضی فیزیک توانست رتبه یک منطقه‌ای و ۱۳ کشوری را کسب کند همچنین سیدسپهر میربیگی دانش‌آموز ناحیه یک کرمانشاه نیز رتبه یک ایثارگران کشور و ۲۵ منطقه را از آن خود کرد. 

به گفته یزدان پناه، بیشترین درصد قبولی دانش آموزان در کسب رتبه‌های برتر به رشته‌ علوم تجربی و سپس ریاضی فیزیک اختصاص دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها