کد مطلب: 356102
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۵۵

معاون شهردار تهران خبر داد

رونمایی از کامل‌ترین نقشه شهر تهران در چند روز آینده

مرصادنیوز: معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران از رونمایی از کامل‌ترین نقشه شهر تهران همراه با جستجوی گسترده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت میرزایی در دومین  نشست هم اندیشی  نخبگان شهر تهران  گفت‌: کامل‌ترین نقشه تهران به همراه امکان جستجو در بخش‌های مختلف خدماتی توسط سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران تهیه شده است و هفته‌ آینده رونمایی می‌شود.

به گفته معاون شهردار، این نقشه امکانات بسیار خوبی برای شهروندان تهرانی فراهم کرده است و از دقت بالایی نیز برخوردار است و در حال‌ حاضر نیز ۶۰۰ هزار کاربر به صورت پایلوت این نقشه را دانلود کرده‌اند.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی فرایندها، هدف مهمی است که در برنامه سوم شهر تهران پیش‌بینی شده است، گفت: در همین راستا سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران اقدامات موثری را در جهت تدوین برنامه‌ها  از ماه‌های گذشته آغاز کرده است.

معاون برنامه ریزی شهرداری تهران گفت: معتقدیم که هوشمندسازی نه یک ابزار ‌ بلکه راهبردی در جهت توسعه شهر تهران است.

میرزایی با بیان اینکه تاکنون در برنامه بیشتر در باره این که چه اتفاقاتی نباید رخ دهد، گفت: در راستای توسعه شهر صحبت شده است. امیدواریم که در برنامه سوم و در بخش‌های مختلف به ویژه‌ بخش هوشمندسازی، علاوه بر تعیین نبایدها، بتوانیم بایدها را نیز تدوین کنیم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد گزارش می‌دهد؛

اولین دهکده اقتصادی کشور روی ریل سازندگی /نمادی از مدیریت جهادی

مرصادنیوز: جریان کار و تلاش همراه با مدیریت جهادی در اولین دهکده اقتصاد مقاومتی کشور همراه شده و آنرا روی ریل سازندگی به پیش می‌برد.

پربازدیدها