سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 356162 ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

سردار نقدی:

مشکلات اقتصادی را به پای انقلاب نگذاریم/نمره انقلاب ۲۰ است /شکست‌های زنجیره‌ای دشمنان

مرصادنیوز: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشکلات امروز کشور را نباید به پای انقلاب گذاشت، نمره این انقلاب ۲۰ است.

مشکلات اقتصادی را به پای انقلاب نگذاریم/نمره انقلاب ۲۰ است /شکست‌های زنجیره‌ای دشمنان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سردار محمدرضا نقدی امروز چهارشنبه در همایش «تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد انقلاب در کرمانشاه» اظهار داشت: انقلاب اسلامی عظمتی از شخصیت دادن به انسان‌ها آفرید که در تاریخ بی‌نظیر است.

وی با بیان اینکه انقلاب ما را از ظلمت و جنایت دیکتاتورها نجات داد و اختیار حکومت را به دست مردم سپرد و به آنها کرامت بخشید، گفت: انقلاب ما را از سلسله‌های نکبت‌بار نجات داد و امروز نمره انقلاب و مردم ۲۰ است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: به‌کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی در حال پیش‌روی است برخلاف آنهایی که وانمود می‌کنند انقلاب شکست خورده است.

سردار نقدی انقلاب اسلامی را یکی استثنائات انقلاب‌های جهان عنوان کرد و گفت: در قرون اخیر هیچکدام از انقلاب‌های جهان با آرمان‌های اولیه خود نتوانستند به ۴۰ سالگی برسند و امروز ما می‌بینیم انقلاب اسلامی با همان آرمان‌ها در حال پیشروی است.

وی افزود: رهبر امروز انقلاب به یکایک مواضع، گزاره‌ها و اندیشه‌های بنیان‌گذار انقلاب پایبند است و با افتخار از آن یاد می‌کند و خود را پیرو معمار کبیر انقلاب می‌داند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تخریب‌گری‌های دشمنان نظام در فضای مجازی علیه انقلاب تصریح کرد: در حالی‌ که امروز سنگرهای کلیدی جهان توسط انقلاب اسلامی فتح می‌شود و مسیر روشن انقلاب در حال پیشروی است اما در عالم مجازی طوری وانمود می‌کنند که انقلاب سقوط کرده است.

سردار نقدی ادامه داد: همین گرفتاری‌های دنیای مجازی کار هادیان سیاسی و مروجان انقلاب را دشوار کرده و وظیفه خطیری در این زمینه دارند.

وی شکست‌های زنجیره‌ای دشمنان نظام در مقابل پیشروی انقلاب اسلامی را یادآور شد و بیان داشت: مرزهای ایران اسلامی و جبهه شرقی امت اسلامی متراکم از نیروهای انقلابی است و اتصال این جبهه از مسیر زمینی به فلسطین یک کابوس وحشتناک برای آمریکا و صهیونیست‌هاست.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فضاحت در عراق و سوریه، کودتا در یمن، ماجرای گروگان‌گیری نخست وزیر لبنان و همچنین استقلال کردستان را از جمله این شکست‌های زنجیره‌ای برشمرد و گفت: آنها قضیه استقلال کردستان برای ایجاد اسرائیل جدید  را به عنوان مانعی برای رسیدن نیروهای ایران به مرزهای فلسطین به راه انداختند.

سردار نقدی ادامه داد: با این همه شکست وقتی پیوندهایی که به خاطر بحران منطقه خدشه‌دار شده بود احیا و مستحکم شد، تهدید آمریکا برای قطع کمک‌های مالی به برخی کشورها هم نتوانست آنها را به نتیجه برساند.

وی بیان داشت: در آشوب سال گذشته دیدیم که ۱۰۰ برابر جمعیت آشوبگر، مردم در حمایت از انقلاب و نظام به خیابان‌ها آمدند، اما آنها به گونه‌ای در فضای مجازی وانمود می‌کنند که انقلاب شکست خورده است در حالی که انقلاب در حال پیشروی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نباید نارسایی‌هایی که در وضعیت اقتصادی ایجاد شده را به پای انقلاب گذاشت، برخی‌ها به دنبال بزرگنمایی مشکلات و نارسایی‌ها هستند و برخی هم فساد را سیستماتیک جلوه می‌دهند.

مفسدان اگر انقلابی باشند چرا به آمریکا پناهنده می‌شوند

سردار نقدی افزود: برخی از مسائل کوچک را مسئله اول کشور و جهان نشان می‌دهند و جرم و ناهنجاری و فساد را به اسلام نسبت می‌دهند؛ مفسدان اگر انقلابی باشند باید به کشورهای اسلامی پناهنده شوند، اما وقتی به آمریکا و کانادا پناهنده می‌شوند معلوم است ریشه کار کجاست.

وی گفت: برخی‌ها مبارزه با فاسد را تقبیح می‌کنند و آنرا عیب نظام می‌دانند، مبارزه با فساد عیب نیست این فساد است که عیب است و باید با آن مبارزه کرد؛ مبارزه نقطه مثبت نظام است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی پر از برکات و خیرات است و نعمت‌های زیادی را نصیب مردم کرده است.

سردار نقدی به دوران گذشته و حکومت پادشاهان مستبد حاکم بر ایران اشاره کرد و گفت: آن زمان‌ها حق رای برای مردم قائل نبودند، پادشان فضیلتی بر مردم نداشتند، لذا انقلاب اسلامی ما را از این سلسله‌های نکبت‌بار نجات داده است.

وی افزود: رضاخان وقتی شاه شد چیزی از خودش نداشت، اما بر اساس اسناد وقتی رفت ۷ میلیارد دلار ثروت با خودش برد و ۶۴ هزار ملک در ایران داشت و پسرش هم هر جرم و جنایتی که بود روا داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در زمان پهلوی ۷۰ درصد مردم در روستاها بودند، اما چه روستاهایی، روستاهایی که فاقد آب، برق، بهداشت، مدرسه و مخابرات و حتی راه ماشین‌رو بود.

سردار نقدی گفت: این عدم امکانات در حالی بود که کشور یک سوم جمعیت امروز و برداشت نفت آن هم چهار برابر امروز بود، سهم هر ایرانی ۱۲ برابر امروز از سرانه نفت می‌رسید.

اگر در انتخاباتمان اشتباه کرده‌ایم، انقلاب مقصر نیست

وی با اشاره به حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور تصریح کرد: امروز اگر آشتباهی در آرا و انتخاب‌هایمان برای مسئولین داشته‌ایم نباید انقلاب را مقصر بدانیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در بیشتر موارد افرادی انتخاب شده‌اند برای سمت‌های مختلف که با مشی و مرام رهبری سازگار نبوده اما رهبر چون به مردم‌سالاری و انتخاب مردم احترام گذاشته آنها را تحمل و حمایت کرده است.

سردار نقدی افزود: رهبر انقلاب تاکنون حتی یک پر کاه از بیت‌المال به نفع خود برداشت نکرده است و به آرای مردم هم احترام گذاشته است.

وی گفت: اگر مجلس منتخب مردم وزیری چند هزار میلیاردی را روی کار آورده چرا آنرا با انقلاب همسان می‌کنید.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز ایران مستقل‌ترین کشور دنیاست و نمره انقلاب ۲۰ است؛ همه چیز گویای این است که وضعیت به نفع انقلاب و اسلام در حال پیشروی است، فقط باید مقاومت و ایستادگی کنیم.

سردار نقدی بیان داشت: در این جنگ سیاسی روانی که به راه انداخته‌اند باید مسجد به مسجد و خانه به خانه مردم را با دستاوردها و ارزش‌های انقلاب توجیه کرد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها