کد مطلب: 356165
چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۲:۲۷

مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه:

۲ هزار واحد مسکونی به مددجویان مناطق زلزله زده تحویل داده می شود

مرصادنیوز: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: تا پایان مهرماه ۲ هزار واحد مسکونی آماده تحویل به مددجویان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حسین خدرویسی امروز چهارشنبه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده در سرپل ذهاب اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با تهیه چند تفاهم نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانست موضوع مسکن شهری و روستایی مددجویان را تا حد قابل قبولی مدیریت و اجرا کند.

وی افزود: بیش از ۹ هزار و ۷۰۰ واحد مددجویان استان کرمانشاه در زلزله آسیب دید که ۵ هزار و ۴۰۰ واحد آن در موضوع ساخت و ساز قرار گرفت که تا به امروز بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ واحد آن در مراحل مختلف ساخت است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه بیان کرد: کمیته امداد در مرحله نخست توانست ۵۷۰ واحد را تحویل مددجویان دهد و تا پایان مهرماه ۲ هزار واحد ما آماده تحویل به مددجویان است.

وی گفت: علاوه بر کمک های دولت که به عموم مردم اختصاص یافت کمیته امداد نیز میانگین مبلغ ۱۵ میلیون تومان بلاعوض به مددجویان کمک کرد.

خدرویسی با اشاره به اینکه با همکاری سایر دستگاه ها توانستیم مدیریت متراژ در ساخت و ساز مددجویان را به کار ببریم گفت: واحد ها در متراژهای ۶۵، ۷۵ و ۸۵ متری آماده افتتاح هستند.

وی افزود: در سطح استان ۳۰۰ واحد تاکنون شروع به کار نکرده اند که بخشی به دلیل مشکلات شخصی افراد و برخی هم به جابجایی و طرح در روستاها شروع نشده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه ابراز داشت: در سرپل ذهاب نیز یک هزار و ۱۵۴  واحد خسارت دیده و تخریبی داشتیم که یک هزار و ۱۴۶ واحد آن در مراحل مختلف ساخت هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها