کد مطلب: 356178
چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۴:۲۶

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور:

مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم/لزوم تخصیص اعتبارات لازم

مرصادنیوز: قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه مشکل جذب وحفظ نیرو در پزشکی قانونی داریم، گفت: باید با تخصیص اعتبارات لازم این پرسنل را حفظ کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، عبدالرزاق برزگر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه، سازمان پزشکی قانونی را یک ابزار کارشناسی برای دستگاه قضایی دانست و گفت: وظیفه ما در مرحله اول پاسخ به استعلامات قضایی، سپس پاسخ به استعلامات اداری و پاسخ به ارباب رجوع مردمی است و در این زمینه تلاش های بسیاری صورت گرفته هرچند که اعتقاد داریم هنوز به آن چه که ایده آل است نرسیده ایم اما در حال تلاش و ارتقاء هستیم.

وی افزود : برای آنکه یک رأی عادلانه توسط دستگاه قضایی صادر شود ما نیز باید کمک کنیم و در این خصوص باید نظرات ما کاملا دقیق و صحیح باشد لذا توقع ما بهبود کار است هرچند که امکانات کمی داریم.

قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور خاطر نشان کرد: باید شأن ارباب رجوع حفظ شود و اگر ساختمانی برای پزشکی قانونی احداث می شود برای حفظ شأن مردم است چرا که پرسنل ما کار کردن در شرایط سخت را نیز انجام داده اند.

وی تصریح کرد: در جمع پرسنل سازمان پزشکی قانونی ۶۰ درصد تخصص لازم را دارند و ۵۰ درصد نیز پزشک هستند و از آنجا که کار کردن در این سازمان سخت است ما برای جذب و حفظ نیرو مشکل داریم پس باید با تخصیص اعتبارات لازم این پرسنل را حفظ کرد و از سازمان برنامه و بودجه انتظار داریم ما را در این راه کمک کند.

همچنین در این آیین از زحمات دکتر کمالی قدردانی و دکتر خانی به عنوان مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان کرمانشاه منصوب شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها