کد مطلب: 356221
پنجشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۳:۲۸

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان خبرداد:

افتتاح 28 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی سرپل ذهاب

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: برابر قولی که به مردم سرپل ذهاب دادیم تعداد 28 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی آماده و ساخته ایم و تا هر زمان که نهادهای دولتی یا بنیاد مسکن نیاز داشته باشند در شهرستان سرپل ذهاب و مناطق زلزله زده خواهیم ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان دراین آئین ضمن تسلیت ایام محرم حسینی گفت: برابر قولی که به مردم سرپل ذهاب دادیم تعداد 28 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی آماده و ساخته ایم .

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری بیش از پیش با بنیاد مسکن و نهادهای دولتی گفت: تا هر زمان که نهادهای دولتی یا بنیاد مسکن نیاز داشته باشند در شهرستان سرپل ذهاب و مناطق زلزله زده خواهیم ماند تا به همه مردم بالاخص مددجویان بهزیستی کمک های لازم انجام دهیم.

شاهوارپور در ادامه گفت: ضمن وجود مشکلات بسیارعدیده ای که خوزستان به عنوان یک منطقه مرزی وجود دارد اما با همت مردم شهید پررو خوزستان وبسیج تمام امکانات و شرایط فراهم شد تا هر چه سریعتر به امدادرسانی و کمک مردم زلزله زده سرپل ذهاب بیائیم و نسبت به اسکان موقت زلزله زدگان اقدام کنیم.

فرهاد تجری نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تقدیر از اقدام ارزشمند سپاه استان خوزستان گفت: یکی از ملاک های بسیارمهم و با ارزشی که قابل تقدیر بود حضور بهزیستی بعد اززلزله آبان ماه سال گذشته بود که با همت ، تلاش و پیگیری های لازم در جهت تسکین آرامش و روحی مردم زلزله زده شهرستان پرداختند.

وی افزود: این مهم بسیار حائز اهمیت است چراکه فشار روحی بعد اززلزله به شدت در درون و روحیه مردم وجود داشت که این خود می طلبید با همت و تلاش این فشار روحی و مشکلات بعد از آن از روی دوش مردم برداشته شود.

رئیس اداره بهزیستی سرپل ذهاب بهمن بوچانی در پایان گفت: واحدهای افتتاح شده توسط سپاه استان خوزستان واحدهای هستند که مالکان آنها از نظرشرایط مادی و روحی به شدت در مضیغه بودند که با پیگیری های لازم و تلاش های ارزشمند و شبانه روزی بسیج سازندگی استان خوزستان به کمک مردم آمدند و مشکلات زلزله را تبدیل به فرصتی مناسب برای کمک و امدادرسانی به این مددجویان کردند.

انتهای پیام/*

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها