کد مطلب: 356259
جمعه ۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۱:۴۶

«زیر بار ظلم نمی‌رویم»، پیام مادران و کودکان قهرمان ایرانی به جهان

آیت‌الله عراقی: «کودک‌کشی» از ویژگی رژیم‌های ظالم است

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری «کودک‌کشی» را از ویژگی‌های نظام ظالم برشمرد و گفت: پیام مادران و کودکان قهرمان ایرانی به جهان این است که زیر بار ظلم نمی‌رویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت‌الله محمود محمدی عراقی امروز جمعه در همایش «شیرخوارگان حسینی» در کرمانشاه ضمن تسلیت ایام ماه محرم اظهار داشت: کودک‌کشی از ویژگی‌های نظام‌های ظالم است و اولین دستور کودک‌کشی در تاریخ را فرعون ملعون صادر کرد.

وی افزود: این اراده خداوند بود که با دستان یک کودک بساط ظلم و ستم فرعون ظالم برچیده شود و امیدواریم فضل خداوند ریشه ظلم و کودک‌کشی  و تجاوز به حقوق مادران و کودکان را براندازد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرنگان رهبری با بیان اینکه حادثه کربلا در تاریخ نظیر ندارد، گفت: اراده خدا برای موسی برچیدن نظام ظلم بود، اما همین اراده باری‌تعالی بود که خون علی‌اصغر و خون مظلومین کربلا تاج و تخت یزدیان را به باد دهد.

آیت‌الله عراقی با اشاره به صحبت‌های شهید مطهری در مورد شمر زمان بیان داشت: این شهید والامقام به درستی بیان فرموده که اگر امروز امام حسین (ع) زنده بودند شمر زمان را اسرائیل معرفی و با این رژیم کودک‌کش می‌جنگیدند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: امروز شمر زمان ترامپ و نتانیاهو هستند.

وی افزود: این مراسم پیام دارد و پیام مادران قهرمان ایرانی و مادران شهدا که با شیر خود عشق به امام حسین (ع) و آزادی و هدایت را به جان فرزندانشان وارد می‌کنند و پیام این اجتماعات عظیم که مادران با کودکان در آغوش در آن شرکت می‌کنند چیزی جز پیام صریح عاشورایی «هیهات منا الذله» نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرنگان رهبری تصریح کرد: مادران قهرمان ایرانی با کودکان خردسالشان امروز به ترامپ و نتانیاهو و بدخواهان و ظالمان جهان، ایران و انقلاب اسلامی پیام می‌دهند که تحریم‌ها نمی‌تواند ما را از پای درآورد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: آنها به دنیا پیام می‌دهند که اگر از تشنگی هم هلاک شویم زیر بار ذلت نمی‌رویم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها