کد مطلب: 356267
جمعه ۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۳:۱۵

فرماندار سرپل ذهاب:

خانه بهداشت و بهورزان مهمترین بخش عرصه سلامت هستند/ نقش مهم بهورزان در بحران زلزله در شهرستان

مرصادنیوز: فرماندار سرپل ذهاب نقش مهم بهورزان در بحران زلزله در شهرستان راموثر دانست و گفت::خانه بهداشت و بهورزان مهمترین بخش عرصه سلامت هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  بازی دراز، فرماندار سرپل ذهاب محبت جمالی نیا در دیداری با بهورزان شبکه بهداشت شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: بی شک یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل موفقیت کنترل بیماری های خطرزا در این شهرستان زلزله زده، توجه به نظام شبکه ای است که در آن خانه بهداشت به عنوان اولین و اصلی ترین سطح ارائه خدمات بهداشتی، جهت پیشگیری نوع اول قرار گرفته است و اگرهم به صورت محدود به درمان توجه دارد، باز هم در راستای پیشگیری است.

وی افزود: بی تردید بهورزان به عنوان سنگرداران خط اول ارائه خدمات ودستیابی به همه پیشرفتهای نظام سلامت در مواقع بحران در سرپل ذهاب نقشی مهمی داشته است و نتیجه تلاش این عزیزان در همه عرصه های مشهود است.

 

نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در حوزه بهداشت و درمان اقدامات خوبی در مواقع بحران زلزله انجام شد و از بهورزان به عنوان خط مقدم سلامت جامعه نام برد و از تلاش بهورزان استان در جریان زلزله اخیر قدردانی کرد.

تجری گفت: به واسطه تلاش بهورزان خدمات رسانی بسیار خوبی به مردم روستاهای مناطق زلزله زده ارائه کردند که جای قدردانی دارد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان سرپل ذهاب در پایان ایثار و فداکاری بهورزان را در بحران زلزله قابل تقدیر دانست و گفت:بهورزان با هدف حفظ و ارتقای سلامت مردم و کسب رضایت الهی خدمت میکنند، تلاش‌ بهورزان‌ در دور افتاده ‌ترین ‌روستاها موجب‌ می ‌شود خدمات‌ بهداشتی‌ لازم‌ به‌ روستائیان ‌ارایه‌ گردد.

انتهای پیام/*

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها