کد مطلب: 356270
جمعه ۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۴:۲۰

به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین

«کاجستان» بیستون از زباله‌ پاکسازی شد

مرصادنیوز: کاجستان اطراف شهر بیستون با حضور دوستداران طبیعت و پاکبانان شهرداری این شهر پاکسازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، طی برنامه‌ای مشترک و با حضور پاکبانان شهرداری بیستون و اعضای انجمن زیست بوم سبز پراو و پیام آوران اردیبهشت کرمانشاه به مناسبت روز پاکسازی جهانی زمین عرصه کاجستان بینظیر بیستون و همچنین پلیس راه بیستون کرمانشاه از زباله و پلاستیک پاکسازی شد.

دوستداران طبیعت که دغدغه صیانت از منابع ملی و طبیعی را دارند با شرکت در این برنامه زباله‌های رها شده توسط مسافران را در کیسه‌های زباله جمع‌آوری کردند تا کاجستان بیستون با چهره‌ای زیباتر باز هم پذیرای مسافران و گردشگران باشد.

پاکسازی طبیعت از وجود زباله یک اقدام ارزشمند است که با هدف ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و تشویق مردم به رعایت نظافت در هنگام حضور در طبیعت صورت می‌گیرد.

این مراسم هر ساله و روز ۲۴ شهریور برگزار می شود که امسال به دلیل مصادف شدن این روز با اول هفته یک‌روز زودتر انجام پذیرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد گزارش می‌دهد؛

اولین دهکده اقتصادی کشور روی ریل سازندگی /نمادی از مدیریت جهادی

مرصادنیوز: جریان کار و تلاش همراه با مدیریت جهادی در اولین دهکده اقتصاد مقاومتی کشور همراه شده و آنرا روی ریل سازندگی به پیش می‌برد.

پربازدیدها