کد مطلب: 356273
جمعه ۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۵:۶

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در خطبه های نمازجمعه:

حمله موشکی به مقر تروریست‌های حزب منحله دموکرات کردستان ایران توان زمینی و هوایی سپاه را به نمایش گذاشت/نهضت امام حسین علیه السلام نهضت مبارزه با استکبار وطاغوت است

مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت :حمله موشکی به مقر تروریست‌های حزب منحله دموکرات کردستان ایران توان زمینی و هوایی سپاه را به نمایش گذاشت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  بازی دراز، حجت الاسلام جوادفاطمی نسب درخطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان اظهارداشت : نهضت امام حسین علیه السلام نهضتی است که در مقابل حکومت استبدادوطاغوت ایستاد و با نثار خون بهترین خلق خداوند در زمین هم بالاترین ارزش های دینی و انسانی را جاودانه کرد و هم به تمامی انسان های آزاده درس ایستادگی، مقاومت و جهاد علیه تمامی حکومت های طاغوت در تمامی زمان ها و دورانها را داد.


وی افزود : قیام امام حسین علیه السلام الگو و سرمشق تمامی قیامهای حق طلبانه پس از واقعه عاشوراست که در آن زمان تا دوران معاصر شکل گرفت و درنهایت الگو و سرمشق بزرگترین و تاثیرگذارترین انقلاب قرن یعنی انقلاب اسلامی ایران در مقابل تمامی حکومت های استکباری و طاغوتی جهان شد.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد : مبارزه با طاغوت و مستکبران زمانه در نقطه به نقطه واقعه عاشورا ودشت کربلا ساری وجاری است و درس جاودانه نهضت حسینی می باشد .
ایشان درادامه به حمله موشکی سپاه به مواضع حزب تروریست دموکرات اشاره کردوگفت : حمله موشکی سپاه به مقر تروریست ها در اقلیم کردستان عراق بعد از تخلفات پی در پی گروهک تروریستی و ضد انقلاب حزب منحله دمکرات کردستان ایران به مرزهای غربی کشور انجام گرفت که پیام ها و دستاوردهای مهمی داشت.
وی ادامه داد : تسلط ایران بر شرایط میدانی، اشراف اطلاعاتی نسبت به موقعیت فرماندهان تروریست ها، استفاده از توان هوایی و موشکی، هماهنگی کامل بین نیروهای زمینی و هوایی، بهره‌برداری از ظرفیت های اطلاعاتی و استفاده از پهپادهای دقیق و اشراف اطلاعاتی ایران بر گروه های ضد انقلاب رابه خوبی به نمایش گذاشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها