کد مطلب: 356408
یکشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۱:۲۰

مشاور عالی استاندار کرمانشاه:

امر به معروف به سخت ترین کارها در جامعه تبدیل شده است

مرصادنیوز: مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت:امر به معروف و نهی از منکر به سخت ترین کارها در جامعه تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جعفر همتی امروز یکشنبه در مراسم تجلیل از برترین های امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای دولتی کرمانشاه اظهار داشت: به دلیل جوسازی های صورت گرفته امر به معروف و نهی از منکر به سخت ترین کارها در جامعه تبدیل شده است.

مشاور عالی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه ما پیرو امامی هستیم که برای امر به معروف و نهی از منکر شهید شد تصریح کرد: در سپاه مقابل امام حسین (ع) بسیاری بودند با ظواهر دین مشکلی نداشتند اما امام به دنبال احقاق حق دین بود.

وی با بیان اینکه ما وظیفه داریم به عنوان پیروان اباعبدالله این فریضه را در جامعه اجرا کنیم، گفت: همه در استان تلاش می کنیم و علی رغم تمام تلاش ها وضعیت خوبی در این زمینه نداریم آنچه امام و شهدا و رهبر معظم انقلاب انتظار دارند را نتوانسته ایم اجرا کنیم.

همتی بیان داشت: تمام ادارات آنچه ابلاغ شده است را انجام داده اند و فاصله چندانی با هم ندارند و تقدیر امروز به معنی کم کاری برخی ادرات نیست.

وی ادامه داد: بیشتر کارهای امر به معروف را دبیران در ادارات انجام می دهند لذا اگر از مدیران تقدیر می کنیم انتظار می رود آنها لوح ها را به دبیران بدهند چرا که کار اصلی را آنها انجام دهند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها