کد مطلب: 356441
یکشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۵:۵۹

حسینی‌کیا:

شرایط امروز کشور نیازمند حفظ روحیه جهادی است /بسیج میدان‌دار حرکت‌های جهادی بوده

مرصادنیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون، بسیج میدان دار حرکتهای جهادی بوده است، شرایط امروز کشور نیازمند حفظ روحیه جهادی است.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون میدان دار حرکتهای جهادی، انقلابی و بصیرتی بوده امروز هم در این شرایط نیازمند حفظ چنین روحیه‌ای هستیم.

وی با اشاره به اینکه اقتدار امروز ما مرهون مجاهدت‌های بسیجیان است و امروزه بسیج در هر عرصه اقتصادی، سیاسی و معرفتی ورود کرده موفق بوده، افزود: مردم اعتمادی که به بسیج دارند به هیچ دستگاهی ندارند.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا با بیان اینکه ما در همین بحران‌ها به سراغ بسیج می‌رویم، گفت: بسیج نیز درصدد این است که در داخل خود ارتقای معرفتی و بینشی و نظامی را داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان داشت: آحاد این ملت پشتوانه بسیج هستند، بسیجی که خار چشم دشمنان است.

حجت‌الاسلام حسینی کیا عنوان کرد: اگرهیچ کشوری در منطقه جرئت نمی‌کند به کشور ما چپ نگاه کند به پشتوانه بسیج است و این گونه است که با وجود اعمال تحریم ها، دشمنان ناکام می مانند و نمی توانند تعرضی به این کشور کنند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیج در یک کلمه شجره طیبه‌ای است که همه آحاد مردم خود را مدیون آن می‌دانند و امروز برای ماندن در میدان و حفظ این کیان اسلامی، رسالتشان از هر روزی سنگین‌تر است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز

دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

مرصادنیوز: در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.

پربازدیدها