کد مطلب: 356453
یکشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۹:۳۱

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه:

ضعف شهرداری ها ناشی از تغییر مکرر شهردارها است

مرصادنیوز: مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه گفت:ضعف شهرداری ها که در کل کشور هم مشاهده می شود شاید به دلیل تغییر مداوم شهردارها باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، منوچهر فخری امروز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، به زلزله سال گذشته اشاره کرد و افزود: با توجه به پس لرزه های متعدد از سال گذشته تا کنون باید خود را با این شرایط وفق دهیم.

وی با اشاره به ضعف های ساختاری و ماهیتی خاطر نشان کرد: شهرداریها باید بر آیین نامه ماده ۱۰۰ نظارت داشته باشند اما متاسفانه شاهد هستیم که برخی از مهندسین در برخی منازل مسکونی که این آیین نامه ها رعایت نمی شود اعلام می کنند که ۸۰ درصد از آیین نامه رعایت شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه بیان داشت: شهرداریها در این خصوص وظیفه سنگینی برعهده دارند که در حوادثی که پیش می آید شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم.

وی در ادامه در خصوص پروژه تله کابین گفت: برای اجرای این قضیه به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با تغییر پیمانکاری مشخص شده که این رقم به زیر ۲۰ میلیارد تومان می رسد.

فخری افزود: بدون شک بخش خصوصی باید به این قضیه ورود پیدا کند چرا که شهرداری توانایی اجرای کار را نخواهد داشت به همین خاطر اتاق بازرگانی به این پروژه ورود پیدا کرده که تا کنون نتایج مطلوبی را در پی داشته است.

وی به ضعف عملکرد برخی شهرداریها اشاره کرد و ابراز داشت: این ضعف که در کل کشور هم مشاهده می شود شاید به دلیل تغییر مداوم شهردارها باشد.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه افزود: در این راستا تلاش می شود شهرداریها را از سلیقه محور بودن به برنامه محور بودن سوق دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

دانشمند کرمانشاهی در تبیین راهکارهای عملی شدن فرامین رهبر انقلاب:

خودکفایی در علم قدرت‌آفرین است /جنگ علمی را جدی بگیریم

مرصادنیوز: دانشمند کرمانشاهی جنگ امروز دنیا را یک جنگ علمی می‌داند و معتقد است خودکفایی علمی قدرت‌آفرین است.

بیانیه ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر در محکومیت جشنواره ضدارزشی؛

حرکت ضداخلاقی رقص زنان در قصرشیرین اهانت به خون شهدا بود

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه عنوان کرد:

اعزام 1100 کرمانشاهی به عتبات عالیات در نوروز 98

یک کارشناس مسائل اجتماعی در تبیین بیانیه اخیر رهبر:

مدیریت را باید به جوانان سپرد /لزوم اصلاح سبک زندگی‌ها

پربازدیدها