کد مطلب: 356458
یکشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۲۱:۲۸

آشتی‌کنان شورای شهری‌ها

آب پاکی روی دست آنهایی که بر طبل انحلال شورای شهر کوبیدند

مرصادنیوز: اعضای شورای شهر کرمانشاه در جلسه امروزشان با آشتی‌کنان آب پاکی را روی دست آنهایی ریختند که بر طبل انحلال می‌کوبیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جلسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه امروز یکشنبه برگزار شد، اما در این جلسه هیچ صحبتی از موضوع انتخاب شهردار  به میان نیامد.

سید میثم موسوی اجاق و رسول آزادی غایبان جلسه امروز شورای اسلامی شهر بودند؛ نکته قابل توجه این بود که رسول آزادی بعد از درگیری جلسه قبل شورا اعلام کرده بود که شورا باید منحل شود و عدم حضورش در جلسه امروز بحث برانگیز بود!

با وجود تاکیدات و اولتیماتوم فرماندار کرمانشاه برای تسریع در انتخاب شهردار هیچ خبری از بحث و بررسی گزینه های شهرداری نبود.

در اواسط جلسه غلامرضا امیری رییس شورای شهر کرمانشاه با اشاره به حواشی پیش آمده برای شورا در جلسه گذشته، مطالب نقل شده در خصوص کتک‌کاری و لگدپراکنی را تکذیب و اعلام کرد نامه‌ای برای شکایت از افرادی که نسبت به نشر این اکاذیب اقدام کرده‌اند تهیه و تصویب شده است و از این به بعد افرادی که به نشر اکاذیب در خصوص اعضای شورا بپردازند به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی همچنین به صحبت‌های مطرح شده در مورد انحلال شورای شهر نیز اشاره کرد و گفت که برخی از کاندیداهایی که در انتخابات رای نیاورده‌اند با ایجاد تفرقه بین اعضا به دنبال انحلال هستند که به آنها اعلام می‌کنم انحلال شورا امکان ندارد چر که اعضا با هم یکدل هستند.

رییس شورای شهر سپس با اعلام تنفس ۱۰ دقیقه‌ای از اعضایی که در جلسه قبل با درگیری لفظی موجب ایجاد حواشی برای این پارلمان محلی شده بودند خواست که همدلی‌شان را نشان دهند و این آشتی‌کنان شورای شهری‌ها آب پاکی را روی دست آنهایی ریخت که در این مدت بر طبل انحلال شورای شهر کوبیدند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها