کد مطلب: 356540
دوشنبه ۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۹:۵۴

رییس شورای شهر کرمانشاه مطرح کرد:

چرایی غیبت اعضا در جلسات شورای شهر /فرماندار توانایی برخورد ندارد

مرصادنیوز: رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با تشریح چرایی غیبت برخی اعضای شورا در جلسات انتخاب شهردار گفت: فرماندار توانایی برخورد ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، غلامرضا امیری امروز دوشنبه در جلسه شورای شهر کرمانشاه که با دستور انتخاب شهردار برگزار شد در ابتدای این جلسه از غیبت برخی اعضا برای از حد نصاب افتادن جلسه به شدت انتقاد کرد.

وی تصریح کرد: استانداری و فرمانداری چون می‌دانند گزینه‌های پیشنهادی آنها برای شهرداری کرمانشاه رای نمی‌آورد با افرادی که در جایگاه نمایندگان مردم هستند اما در جلسات شورای شهر برای انتخاب شهردار حضور نمی‌یابند برخورد نمی‌کنند.

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه افزود: فرماندار هم توانایی برخورد با این افراد را ندارد و با وجود اینکه جلسه قبل صراحتا قول برخورد با آنها را داد اما هیچ اقدامی نکرده است.

امیری بیان داشت: متاسفم از اینکه مسئولان عرضه برخورد ندارند، 15 جلسه است که برای انتخاب شهردار برگزار شده و با وجود اینکه روز گذشته اعلام کردیم امروز انتخاب شهردار داریم اما برخی از اعضا غیبت دارند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سهم یک‌میلیون شهروند از جشن‌های ولایت فقط برگزاری جشن در یک پارک بود؛

هزینه «شب‌های نیلوفری» از جیب کارگران شهرداری؟!

مرصادنیوز: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در واکنش به خبر مرصاد در مورد عدم برگزاری جشن‌های دهه ولایت از برگزاری این جشن‌ها تنها در یکی از پارک‌های این شهر یک میلیون‌نفری خبر داد.

رئیس بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه:

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری «غدیر» در کرمانشاه برگزار می‌شود

۳۳۶ بنگاه اقتصادی از مدار تولید خارج شدند؛

تیغ تیز «رکود» بر گردن ۵ هزار کارگر کرمانشاهی!

پربازدیدها