کد مطلب: 356778
شنبه ۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۳:۸

حسینی‌کیا:

مدیران باید همچون دوران دفاع مقدس جهادی عمل کنند

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران امروز باید همانند دوران دفاع مقدس جهادی عمل کنند.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد  اظهار داشت: فرهنگ جهاد وشهادت است که نظام اسلامی ما را پیش برده و البته امروز بیش از پیش به این فرهنگ نیاز داریم.

وی با اشاره به انجام کارهای جهادی و انقلابی در اوایل انقلاب افزود: در دنیا به عنوان الگو از آن سال ها یاد می شود و مردم هم به نیکی از آن یاد می کنند که کاش امروز هم مدیران همانند دوران دفاع مقدس کار جهادی انجام می دادند.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دوران دفاع مقدس یک برهه تاریخی برای الگو دهی بود و برای همیشه مدیرانی که می خواهند در مسیر انقلاب گام بردارند باید بر آن مبنا حرکت کنند.

وی با اشاره به نقش فرهنگیان و اصحاب رسانه در زمینه ترویج این فرهنگ افزود: معلمان، افراد صاحب تریبون و اصحاب رسانه باید به میدان آیند تا فرهنگ جهاد و شهادت را ترویج دهند چرا که ترویج این فرهنگ باعث مایوس شدن دشمن و تعالی کشور می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سازمان حمایت از مصرف‌کننده چه نظارتی بر افزایش قیمت خودرو دارد؟

تخت‌گاز خودروسازان در سکوت وزارت صمت و مجلسی‌ها

مرصادنیوز: خودروسازان داخلی در غیاب نظارت سازمان‌های عریض و طویلی همچون حمایت از مصرف کننده و در سکوت وزارت صمت و مجلس کماکان اقدام به افزایش نجومی قیمت‌های خود می‌کنند.

پربازدیدها