کد مطلب: 357818
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۰:۲۸

سردار ریحانی:

بسیج امروز مایه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بسیج، این شجره طیبه مایه عزت و سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار ریحانی امروز در مراسم متمرکز آغاز مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) ۲ در کرمانشاه در جمع بسیجیان اظهار داشت: بر اساس آیه "ولا تهنوا ولا تحزنوا وأنتم الأعلون إن کنتم مؤمنین" بسیجیان هیچگاه از تهدیدات و تحریم ها هراسی نداشته اند.

وی افزود: تشکیل بسیج بر اساس تفکر الهی شکل گرفت وامام(ره) شجره طیبه ای را غرس کرد که در ادامه مقام معظم رهبری آنرا آبیاری کرد و امروز این شجره طیبه مایه عزت و سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس رشد کرد و بلوغ یافت و امروز به عنوان محور اقتدار و در بستر امنیت و اقتدار در همه عرصه ها حاضر است.

وی تصریح کرد: در طول ۴۰ سال انقلاب بزرگترین عاملی که باعث سربلندی کشور شد همین تفکر بسیجی و سیل خروشان مردم در این نهاد مقدس بوده است.

سردار ریحانی خاطر نشان کرد: امام این شجره را منحصر به نظام جمهوری و یک زمان خاص تشکیل نداد بلکه برای همه عرصه ها و جغرافیای جهان تشکیل داد و امروز در تمام دنیا شاخ و برگ دوانیده است.

وی گفت: حضور بسیج در همه عرصه ها به جایی رسیده که رهبر از ان به عنوان فتح الفتوح امام یاد می کند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ابراز داشت: تا زمانی که اساس ما این تفکر و فرهنگ بسیج که بر گرفته از فرهنگ ناب حسینی و عاشورایی است ما ملت سربلند و با عزت خواهیم بود و حرکت ما در همه ملل اسلامی با شتاب ادامه خواهد داشت

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وزارت «بهداشت» پاسخگو باشد؛

اقدام جنجالی دانشگاه علوم پزشکی / پرداخت حق «محرومیت از مطب» به کارکنان رشته‌های نامرتبط!

مرصادنیوز: پرداخت حق محرومیت از مطب در حالی که باید بر اساس قانون به کارکنان رشته‌های مرتبط با پزشکی پرداخت شود اما کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در رشته‌های کاملا نامرتبط هم از این حق استفاده می‌کنند.