کد مطلب: 358100
دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۷:۲۴

اندر حکایات شهر بی‌شهردار؛

تداوم اعتراض حاشیه‌نشینان «کهریز» به کارشکنی «شهرداری» و «فرمانداری»

مرصادنیوز: کارشکنی شهرداری و فرمانداری کرمانشاه در رسیدگی به مشکلات شهرک کهریز موجب تداوم نارضایتی و اعتراض مردم این مناطق شده و ساکنان این مناطق خواستار ورود استانداری به این موضوع شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ماحصل تمام تلاش‌های فرمانداری و شهرداری برای حاشیه‌نشینان کهریز همین چند تن شن و ماسه‌ای شده که در کوچه‌ها خالی کرده و رفته‌اند تا بگویند کارها در حال انجام است.

یک ماه از بازدید نمایشی شورای شهری‌ها و سرپرست شهرداری از شهرک کهریز گذشت، اما هنوز ساکنان این شهرک از وعده وعیدهای آنها چیز خاصی ندیدند به جز همین چند کمپرسی شن و ماسه‌ای که در کوچه‌ها رها شده و راه را هم بند آورده است.

واقعا جای سوال دارد که برای فرمانداری یک شهرستان حل مشکلات یک شهرک تا این حد سخت و نشدنی است که از عهده آسفالت چند معبر حاشیه شهر اینگونه عاجز مانده است.

یا برای شهرداری شهری که اسم کلاشهر را یدک می‌کشد زیبنده است که هنوز خیابان‌ها و کوچه‌های خاکی در آن وجود داشته باشد.

البته بخشی از این موضوع دردسرهای شورای شهری‌هایی است که به جای انتخاب شهردار به فکر منافع خودشان بودند و اینگونه شهر را به حال خود رها کرده‌اند.

ا

 

اختصاص 21 میلیارد تومان برای آسفالت معابر

مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: این هم از گرفتاری‌هایی است که شورای شهر با عدم انتخاب به موقع شهردار ایجاد کرده است.

وی افزود: برای آسفالت معابر 21 میلیارد تومان از طرف استانداری به شهرداری ابلاغ شده است و مدیریت شهری برای این موضوع باید چاره‌اندیشی می‌کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مسئولان شهرداری مسئله نبود قیر را مطرح می‌کردند که از طرف وزارت مسکن و شهرسازی و همچنین سازمان همیاری شهرداری برای آنها سهمیه‌ای جذب کردیم.

فرمانداری مکاتبه کرده ولی نتیجه نگرفته!

فضل‌اله رنجبر، فرماندار کرمانشاه هم به خبرنگار مرصاد گفت: در این خصوص مکاتباتی انجام شده ولی هنوز نتیجه‌ای نگرفته‌ایم.

آقای فرماندار! تمام تلاش‌های فرمانداری به یک مکاتبه ختم شده است؟

آیا باقی امور این شهرستان که نیمی از جمعیت استان را دارد هم به این صورت می‌چرخد و دستورات فرمانداری باید در مکاتبات و بوروکراسی اداری به امان خدا رها شود؛ آیا به نتیجه رسیدنش مستلزم پیگیری نیست؟

ا

 

شهرداری: سهیمه قیر به ما نداده‌اند / شورای شهر هم جوابی نداشت!

حامد لعل‌بخش سرپرست شهرداری کرمانشاه در مورد وعده‌های عمل نشده که ماه گذشته به مردم کهریز داد به خبرنگار مرصاد گفت: قیری به ما تخصیص نیافته است و اعلام شده که قرار است سهمیه اعلام شود.

وی افزود: بالغ بر یک میلیارد تومان قیر خریداری شده است توسط پیمانکار حواشی دیگر شهر از جمله پردیس و البته ما تعهد کهریز هم داریم و بعد از این باید کیهان شهر و کهریز در دستور کار باشد.

ابراهیم مرادی نایب رییس شورای شهر هم ظاهرا جوابی برای پیگیری بحث آسفالت شهرک کهریز نداشت و فقط به برخی اقدامات انجام شده اشاره کرد.

ساکنان: استانداری باید ورود کند

جمعی از ساکنان شهرک کهریز هم در گفتگو با خبرنگار مرصاد با انتقاد از عملکرد شورای شهر، شهرداری و فرمانداری در عمل به قول‌هایی که به مردم دادند خواستار ورود استانداری به موضوع برای رفع مشکلات خود شدند.

به گزارش مرصاد، این کارشکنی شهرداری و فرمانداری در بحث وعده‌های داده شده به مردم موجب تداوم اعتراض اهالی این منطقه شده است و ساکنان این شهرک خواستار رسیدگی فوری استاندار به مشکلاتشان شده‌اند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها