کد مطلب: 358278
چهارشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۷:۴

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در واکنش به خبر مرصاد:

جریانات سیاسی مختلف در مورد انتصابات استان نظر می‌دهند /اجازه دخالت نداده‌ایم

مرصادنیوز: معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه در واکنش به خبر «پول» و «پُست» مرصاد گفت: جریانات سیاسی مختلف در مورد انتصابات استان نظر می‌دهند، اما اجازه دخالت نداده‌ایم.

محمدابراهیم الهی‌تبار در گفتگو با خبرنگار مرصاد در مورد تلاش‌های یکی از احزاب استان برای دخالت در انتصابات مدیران و مسئولان ارشد اظهار داشت: انتصاباتی که در مدیران کل انجام می‌شود قاعدتا از طریق دستگاه‌های مرکزی پیشنهاداتی به استان اعلام می‌شود و استان بررسی می کند و نظرش کارشناسی را به سازمان های مرکزی اعلام می‌کند.

وی افزود: استانداری هم تابع دستورالعمل‌هایی است که وزارت کشور برای ما ارسال کرده است و برخی انتصاباتی که انجام می‌شود از سوی وزارت کشور صورت می‌گیرد و بخشی از انتصابات هم در حوزه استانداری که مسئولین استان احکام آنرا صادر می‌کنند تابع مقرراتی از جمله قوانین سازمان استخدام کشوری و بخشی تابع دستورالعمل‌های وزارت کشور است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه در مورد دخالت احزاب سیاسی در انتصابات استان ادامه داد: در انتصابات ممکن است هر جریانی و هر شخصی نظراتی داشته باشد اما اینکه دخالتی داشته باشند موردی نبوده است.

الهی‌تبار در مورد سهم خواهی و فشار احزاب در این زمینه افزود: ممکن است صحبت‌هایی دارند اما اینکه نظرشان تاثیری داشته باشد تاکنون اقدامی انجام نشده و جمع بندی کارشناسی و تصمیم نهایی را مجموعه استانداری انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: جریانات سیاسی مختلف بحث و نقطه نظراتی دارند اما اینکه بتوانند دخالت و ورود کنند نیست و نبوده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تحول روستاهای غربی در گرو این طرح است؛

کرمانشاه در یک قدمی میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020

مرصادنیوز: : مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند کرمانشاه تا میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020 تنها یک گام فاصله دارد.

پربازدیدها